Bulundu kostüm penceresi için icon lazım

Konu sahibinin aradığı materyalleri bulduğu için "Bulundu" öneki eklenmiştir. Eğer aynı materyalleri arıyorsanız yorumlara bakabilirsiniz. İstediğiniz materyallere bu konuda bulamadıysanız yeni konu açabilirsiniz.
Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.

TheAdmin33

Ah bu şarkıların gözü kör olsun
Premium Üye
Geliştirici
Yardımsever Üye
Usta Üye
Editör
Ticaret Puanı
0
ss+(2020-11-07+at+10.52.43).jpg

şu fotonun hd hali yada slotların içindeki iconlardan elinde olan varmı?

Çözüm
Metin2 singapur indir uiscript klasörünü unpack et orada aradığın bütün resim dosyaları var zamanında gerçi burada paylaşmıştım diye hatırlıyorum ama gezin belki bulursun kolay gelsin.

Edit: şimdi arayıp buldum başka bir forumda paylaşmışım başka bir hesabım üzerinden, neyse konuyu başka yerlere taşımayayım hayırlı kullanımlar :)

1697155601613.png

Tekrardan kolay gelsin.
Nasıl bir icon istiyorsun o na göre içini tasarlayacağım.

Onların sırasıyla oraya takıldığına emin misin karışık takılmıyor dimi ?

Ve attığın görsel ile son attığın guiler aynı değil karar verdiğin görseli atarsan tasarlayacağım.

Metin2 singapur indir uiscript klasörünü unpack et orada aradığın bütün resim dosyaları var zamanında gerçi burada paylaşmıştım diye hatırlıyorum ama gezin belki bulursun kolay gelsin.

Edit: şimdi arayıp buldum başka bir forumda paylaşmışım başka bir hesabım üzerinden, neyse konuyu başka yerlere taşımayayım hayırlı kullanımlar :)

1697155601613.png

Tekrardan kolay gelsin.

Dosya Eklentileri

• rubinum_inv.zip
    497,8 KB · Gösterim: 4
Son düzenleme:
Çözüm

13921 eklentisini görüntüle

Tekrardan kolay gelsin.
aradığım resim tamda buydu teşekkürler.

invpage4-test.png

Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.
Geri