Çözüldü Kaynak kodlarından billing kaldırdıktan sonra oyuna girememe

Bu konu çözüme ulaştırılmıştır. Çözüm için konuya yazılan tüm yorumları okumayı unutmayın. Eğer konudaki yorumlar sorununuzu çözmediyse yeni bir konu açabilirsiniz.
Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.

al1h4nkvlc2

Üye
Üye
Gereksiz ölü kodları kaldırıyorum sıra billing geldi ve kaldırdım build aldım denemek için girdiğimde sunucuya bağlanıyorsunda kalıyor .. Rasgele şifre girdiğimde hesap id ve şifresi yanlış diyor ama kullanıcı adı şifresini doğru girdiğimde bağlanıyorsunda kalıyor herhangi bir sysser felan da yok nereyi kontrol etmeliyim ?

Çözüm
input_auth.cpp de bir tane if blogu vardı bu ölü kodlarla alakalı. Hangisi olduğunu hatırlamıyorum ama oraya dikkat etmek gerekiyor. Bende ilk denemede yanlışlıkla silinmemesi gereken bir kısmı silmiştim o blokta, ve aynı sorunu yaşamıştım.
Billingden değil passpod ve matrixden kaynaklı. Çözümü ise input_db veya input_auth kısmında olması lazım tam hatırlamıyorum kaldırılmış bir sourceden karşılaştır ya da başkalarıda vardı böyle konu açanlar onlar çözmüştü yazarlar buraya.

input_auth.cpp de bir tane if blogu vardı bu ölü kodlarla alakalı. Hangisi olduğunu hatırlamıyorum ama oraya dikkat etmek gerekiyor. Bende ilk denemede yanlışlıkla silinmemesi gereken bir kısmı silmiştim o blokta, ve aynı sorunu yaşamıştım.

Çözüm
Billingden değil passpod ve matrixden kaynaklı. Çözümü ise input_db veya input_auth kısmında olması lazım tam hatırlamıyorum kaldırılmış bir sourceden karşılaştır ya da başkalarıda vardı böyle konu açanlar onlar çözmüştü yazarlar buraya.
Passpod ve matrix baştan kaldırdım herhangi bir sorun olmadı onun üzerine biling ekleyip denediğimde böyle oldu :D

Passpod ve matrix baştan kaldırdım herhangi bir sorun olmadı onun üzerine biling ekleyip denediğimde böyle oldu :D
İlginç. Bende bu sorunu yaşamıştım sonra hangi ölü kod buna neden oluyor diye tek tek kaldırmıştım her kaldırmada derleyip denemiştim ve passpodu kaldırınca girmemişti. @Yeniceri nin dediği cpp ye bakarsan sorunu çözersin yanlış hatırlamışım demek ki input_auth olacakmış. :)

Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.
Geri