Çözüldü Karakter ekranındayken oyundan atması

Bu konu çözüme ulaştırılmıştır. Çözüm için konuya yazılan tüm yorumları okumayı unutmayın. Eğer konudaki yorumlar sorununuzu çözmediyse yeni bir konu açabilirsiniz.
Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.

SadClowN

MT Üye
MT Üye
Ticaret Puanı
0
Merhabalar,
Ben sanal makineme server kurmuştum oyuna sorunsuz girmiştim hiçbir sıkıntı yoktu fakat dün gece 1 kaç düzenleme yaptım ve oyuna tekrar girdim fakat ertesi gün yani bugün uyandığımda tekrar girmek istedim ve karakter ekranında tam oyuna girecekken giriş kısmına geri attı.
Sysserde hiçbir hata yok neden kaynaklanıyor olabilir.
@Whistle hocam sizin bu konuda bilgi sahibi olduğunuzu düşünüyorum yardımcı olabilirmisiniz :)

Çözüm
Sorun çözülmüştür.
Sorun duckdns üzerinden sabitlediğim ip adresini girmek yerine kendi ip adresimi girmem olmuş.
Özetle şöyle, günde 1 kere ip değişmeye devam ediyor fakat xxx.duckdns.org ip si değişmiyor ve ben bu ip yi koymak yerine kendi xx.xxx.xxx.xx ip imi girdim ve ip im değişincede dolayısıyla ftp de kayıt olan yerleri değiştirmediğim için karakter ekranından giriş ekranına geri atıyordu.
xxx.duckdns.org adlı ip yi ftp ye girdiğimde yine çalışmıyordu fakat değişen ip mi girdiğimde giriş hem karşı taraftan hem kendi tarafımdan sağlanabiliyordu.
Bu şekildede idare edebilirim problem yok konu kapatılabilir değerli yorumlarınız için çok teşekkür ederim :)
Sorun çözülmüştür.
Sorun duckdns üzerinden sabitlediğim ip adresini girmek yerine kendi ip adresimi girmem olmuş.
Özetle şöyle, günde 1 kere ip değişmeye devam ediyor fakat xxx.duckdns.org ip si değişmiyor ve ben bu ip yi koymak yerine kendi xx.xxx.xxx.xx ip imi girdim ve ip im değişincede dolayısıyla ftp de kayıt olan yerleri değiştirmediğim için karakter ekranından giriş ekranına geri atıyordu.
xxx.duckdns.org adlı ip yi ftp ye girdiğimde yine çalışmıyordu fakat değişen ip mi girdiğimde giriş hem karşı taraftan hem kendi tarafımdan sağlanabiliyordu.
Bu şekildede idare edebilirim problem yok konu kapatılabilir değerli yorumlarınız için çok teşekkür ederim :)

Çözüm
Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.
Geri