Çözüldü KARA EJDERHA ZIRH KILIÇ PARLAMAMA HK. PROB

Bu konu çözüme ulaştırılmıştır. Çözüm için konuya yazılan tüm yorumları okumayı unutmayın. Eğer konudaki yorumlar sorununuzu çözmediyse yeni bir konu açabilirsiniz.
Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.

AYZER2541

𝐑𝐄𝐂𝐄𝐏 𝐀𝐕𝐄𝐒𝐈𝐀 ✔
MT Üye
Ticaret Puanı
0
Merhaba : Kara ejdarha kılıç zırh ekledım specularla oynadım alfa kanatlarına baktırdım sorun yok gözüküyor ama parlama efeck gelmiyor.Şaman daki gibi parlaması lazım Bilgisi olan yardımcı olabilirmi

Çözüm
Zırhı ekledim de sadece +9 olarak ekledim sonradan +0 +9 çoğaltdım ve specular altdaki gibi yaptım socket 3 yaptım ve zırh parladı
1706857405613.png
ClientSRC/Userinterface/InstanceBase.cpp dosyasında belirli sayılar aralığındaki eşyalara (zırh) özel parlamalar eklenmişti. Bu eklediğin yeni zırhlar muhtemelen o sayı aralığında olmadığı için efekt uygulanmıyor.
InstanceBase.cpp dosyasında şu satır;
Kod:
if (12010 <= vnum && vnum <= 12049)
Bu if bloğunda uygulanıyordu. if bloğundan sonra else if dersin, sonradan eklediğin zırhların vnum'larını söylersin o aralıktaki zırhlara belirlediğin efekti uygular.
Eğer yeni bir efekt eklersen (zırha değil, oyuna) playersettingmodule.py dosyasına ekleme yapman lazım, efekt index'i belirtmek için.

ClientSRC/Userinterface/InstanceBase.cpp dosyasında belirli sayılar aralığındaki eşyalara (zırh) özel parlamalar eklenmişti. Bu eklediğin yeni zırhlar muhtemelen o sayı aralığında olmadığı için efekt uygulanmıyor.
InstanceBase.cpp dosyasında şu satır;
Kod:
if (12010 <= vnum && vnum <= 12049)
Bu if bloğunda uygulanıyordu. if bloğundan sonra else if dersin, sonradan eklediğin zırhların vnum'larını söylersin o aralıktaki zırhlara belirlediğin efekti uygular.
Eğer yeni bir efekt eklersen (zırha değil, oyuna) playersettingmodule.py dosyasına ekleme yapman lazım, efekt index'i belirtmek için.
efeck ekleme yapmadım kodları 4 basmağa düşürim öyle deneyim ozaman

Zırhı ekledim de sadece +9 olarak ekledim sonradan +0 +9 çoğaltdım ve specular altdaki gibi yaptım socket 3 yaptım ve zırh parladı
1706857405613.png

Çözüm
Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.
Geri