Yardım K envanterindeki taşa + basılamaması

Konu sahibi bu konuda soru soruyor. Sorusu ile ilgili bilgisi olanların yanıtlamasını bekliyor.

DeadLyEscaPe

Üye
Üye
Ticaret Puanı
0
Merhabalar, Owsap SF'dan K envanterini söktüm. Oyunumda taşlar +9'a kadar basılıyor. Sarı ışık yanmasına rağmen yükseltilmiyor. Sistemin çoğu problemini düzelttim fakat bunu beceremedim. Çoğu sistem böyle sanırım fixleyebilen var mı acaba? Teşekkürler.

Adsız.png

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş:
Owsap SF'yi kurup bunu denedin mi? eğer Owsap SF'de sorun yoksa kodlarda bir ayarlama eksik olabilir sökerken ek olarak gözden geçirmediğin veya tahmin edemediğin birşey..

item_proto'dan yükseltme adımlarını tanımladınız mı?

player.refine_proto'ya öncelikle yükseltme için gerekli olan materyalleri tanımlamanız gerekiyor.
Daha sonra item_proto'dan REFINESET kısmından refine_proto'ya eklediğiniz yükseltmenin kimliğini yazacaksınız. REFINE kısmına ise hangi eşyaya yükseltilecekse onun vnum'u

player.refine_proto'ya öncelikle yükseltme için gerekli olan materyalleri tanımlamanız gerekiyor.
Daha sonra item_proto'dan REFINESET kısmından refine_proto'ya eklediğiniz yükseltmenin kimliğini yazacaksınız. REFINE kısmına ise hangi eşyaya yükseltilecekse onun vnum'u
Normal envanterde basılıyor ama k envanterinde basılmadığını söylüyor eray evde değilim ama çözümü var diye hatırlıyorum baktığımda güncellerim

Geri