Hetzner Cloud Ücretsiz Cloud Sunucu Oluşturma

adv1453

Yardımsever Üye
Yardımsever Üye
MT Üye
Ticaret Puanı
0
Merhaba,

aşağıdaki referans bağlantım üzerinden kayıt olursanız ücretsiz €⁠20 hesap bakiyesi alabilirsiniz. Türkiye'deki çoğu sağlayıcıdan uygun fiyat ve daha iyi performans sağlıyor. Ayrıca saatlik ücret ve kullandıkça öde sistemi kullanılıyor. Üstelik sunucu kurulumu 10 saniye içerisinde gerçekleşiyor ve istediğiniz zaman sunucuyu silip tekrar kurabiliyorsunuz.

Ben 3 aydır web sitelerimi barındırmak için kullanıyorum ve herhangi bir sorun yaşamadım.
Screenshot_1.jpg

Lokasyonlar;
Screenshot_2.jpg
İşletim Sistemleri; (Sürümleri seçebiliyorsunuz)
Screenshot_3.jpg

Ayrıca Özel İso sistemi kendiniz manuel olarak FreeBSD,Windows kurulumu yapabiliyorsunuz. (İstediğiniz iso yoksa Hetzner ile iletişime geçip istediğiniz isonun indirme bağlantısını gönderirseniz sizin hesabınıza bu isoyu ekleyebiliyorlar.
1678512808212.png

1678512896106.png

Hetzner Cloud hakkında bazı bilgiler;

1- Hetzner Online, size büyük ölçekli DDoS saldırılarına karşı birinci sınıf koruma sağlayarak, en son donanım araçlarını ve gelişmiş çevre güvenlik teknolojilerini kullanarak Hetzner bulut sunucularınızı koruyacaktır. Ve tüm bunlar ücretsiz.
2- Yerel bir RAID10'da hızlı NVMe SSD'lerle birlikte AMD EPYC 2. Nesil ve Intel® Xeon® Gold işlemciler, yüksek performanslı donanımdan yararlanacağınız anlamına gelir. Ve yedekli 10 Gbit ağ bağlantımızdan yararlanacaksınız.
3- 20 TB dahili trafik ile, hangi Hetzner Cloud paketini seçerseniz seçin, projeleriniz için çok fazla bant genişliğine sahip olacaksınız. Ancak ihtiyacınız varsa, TB başına ayda fazladan 1,00 € karşılığında daha fazlasını ekleyebilirsiniz.
4- Bulut örneklerimizi Nürnberg ve Falkenstein (Almanya) ile Helsinki'deki (Finlandiya) kendi veri merkezlerimizde barındırıyoruz. Ashburn, Virginia ve Hillsboro, Oregon'da (ABD) ayrıca AMD tabanlı bulut sunucuları ve bulut özellikleri sunuyoruz. Tüm veri merkezlerimizi katı Avrupa veri koruma düzenlemelerine uygun olarak işletiyoruz.

Fiyat Listesi:
Linkleri görebilmek için giriş yap veya kayıt ol.

Kayıt Bağlantısı;
Linkleri görebilmek için giriş yap veya kayıt ol.

Geri