Çözüldü Great Offline Shop - DirectQuery: AsyncSQL::DirectQuery : mysql_query error: Field 'shop_vid'

Bu konu çözüme ulaştırılmıştır. Çözüm için konuya yazılan tüm yorumları okumayı unutmayın. Eğer konudaki yorumlar sorununuzu çözmediyse yeni bir konu açabilirsiniz.
Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.

melihalbayrak

Geliştirici
Geliştirici
Yardımsever Üye
Usta Üye
Ticaret Puanı
0
DirectQuery: AsyncSQL::DirectQuery : mysql_query error: Field 'shop_vid' doesn't have a default value
query: insert into player_shop set item_count=1,player_id=12,name="asdasdsa",map_index=41,x=958075,y=263333,z=0,ip='192.168.1.8',date=NOW(),date_close=FROM_UNIXTIME(1616013401),channel=1

Yine bir sorgu hatası ve insanı kendine sordurtuyor neden mysql 8'e yükselttin performans artsın diye yükselttim bu sorunlarla uğraşıyorum. 3 offline shop ekledim bir tanesi tamamen umutsuz vaka diğer sorunsuz çalışıyor ama stabil değil. Great offline shop ekledim kodlar hatasız başka fileslerle karşılaştırdım ama sql sorgu hatası veriyor ch1 syserr dosyasında. Syseri verdirten ise pazarı açıyorum tamam diyorum pazar açılmıyor ve bu syser düşüyor ch1'e.

ÇÖZÜM:

Düzeltme: Sorunu çözdüm shop_vid'e 0 değeri vermem gerekiyormuş.

Son düzenleme:
Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.
Geri