İstek Granny 2.9 Exporter

Konu sahibinin aradığı materyalleri bulmasına yardımcı olmak için konuya yorum yazabilirsiniz.

Kaiser

⋞ 〈 ☪ 〉 ⋟
Site yetkilisi
Admin
Premium Üye
Geliştirici
Yardımsever Üye
Ticaret Puanı
0
3DS Max 2018 için 2.9 exporter arıyorum. 2.11 kullanıyorum şu an ancak 2.9 da lazım.
Eğer elinde olan varsa paylaşabilirse sevinirim. Şimdiden teşekkürler.

Çıkarttıktan sonra granny sürümünü düşürebilirsiniz aslında. Converterlar olması lazım

Çıkarttıktan sonra granny sürümünü düşürebilirsiniz aslında. Converterlar olması lazım
Aslında sorun şu, 2 farklı DLL kullanıyorum. Biri 2.9 , diğeri 2.11.
2.9 ile oyunu açtığımda objeler sorunsuz ve 0 syserr ile görüntüleniyor.
2.11 ile de objeler sorunsuz görüntüleniyor ancak bu sefer bir dünya granny syserri düşüyor.

Bu yüzden 2.9 exporter ile export yaptığımda syserr almadan oyuna ekleyebiliyorum ve sorun yaşamıyorum. Diğer türlü 2.11 kullanacaksam eğer bu sefer syserr hatalarından kurtulmam için pack içindeki bütün gr2 dosyalarını yükseltmem gerekiyor. Ki bu da açıkcası gereksiz bir zahmet benim için. Sonuçta converter dediğimiz araç sadece tag numarasını sürüme uygun hale getiriyor. Kalitede çok göze batacak kadar bir değişiklik yaratmıyor.

2.9 kullandığımda da, doğal olarak 2.11 ile export edilen objeler oyunda görünmüyor. Her birini teker teker 2.9 a convert etmek yerine direkt olarak 2.9 exporter ile kaydedip kullanmak daha pratik geldi.

Syserr kayıtlarına da ekleyebilir misin? Belki bi çözümü vardır

Geri