­čîč GELI╠çS╠žMI╠çS╠ž YENI╠ç NESI╠çL SERVER FI╠çLESLER ( PVP ) - ( PVM ) 104 - 105 & 98-99 ­čîč | SORUNSUZ KAL─░TEL─░ YAPI

─░nvasiON

├ťye
├ťye
Be─čeni
11
Ticaret Puan─▒
0
rdx7k8x.png

K─▒saca bahsedelim

2014`Y─▒l─▒nda serbest olarak metin2 oyunu alan─▒nda fileslerle ilgilenmeye ba┼člad─▒m g├╝zel i┼člerde ├ž─▒kard─▒m
kimseyi yar─▒ yolda b─▒rakmadan elimden geldikce destek verdim asl─▒nda d├Âvmeciyim ama genel anlamda yaz─▒l─▒mla ilgiliyim
c+ c#,python,php,kali linux alanlar─▒nda kendimi geli┼čtirdim. bir ├žok proje olu┼čturdum al─▒┼čveri┼č yapmak isteyen herkese yard─▒mc─▒ olabilirim iyi forumlar dilerim.

Yap─▒lan hizmet

Sat─▒n al─▒nan projelerde yaln─▒z b─▒rakm─▒yorum elimden gelenin fazlas─▒yla destek sa─člamaktay─▒m.

FORUM - PANEL - AUTOPATCHER - ─░NDEX & Kurulumlarda destek verilmektedir.

tfuzs8g.png

roshactze
Linkleri g├Ârebilmek i├žin giri┼č yap veya kay─▒t ol.

g7gf94c.png

nihqcon.png

Eklenecek...
cjyoyp7.PNG

-----------------------------------------------------------------------------

6bdhwbh.png

Yap─▒lar─▒ inceleyebilirsiniz.

:emoji_34:
YAPI ├ťZER─░NDE B─░R ├çOK F─░X D├ťZELTME YAPILMI┼×TIR.

SORUNSUZ OYNATILMI┼×TIR.

(104-105 & 98-99 vS yap─▒lar i├žin yeni nesil kullan─▒labilir yap─▒d─▒r)

G├Ârsellerden daha fazlas─▒ &

tei26c1.png

iglwem9.PNG

k5dmxnd.PNG

ldysk74.PNG

rdiiqx1.PNG

nw71hla.PNG

Files yap─▒s─▒ Vslik bir ├žok yap─▒ya uygun dizayn edilmi┼čtir ( 98 ÔÇó 99 & 104 ÔÇó 105 119 ÔÇó 120 )
shsx9mm.PNG
snp2au4.PNG
oynnkp3.PNG
jkq8uv6.PNG
3yevu15.PNG
8dk4jis.PNG
kecwa68.jpg
q0solto.PNG
pgzhp67.PNG
fjnrshh.PNG
onn67cu.jpg
4f9721b.PNG

F─░LES YAPILAR HAKKINDA ?
Ôľ¬´ŞĆFiles yap─▒lar─▒m─▒zda CORE,CH D├ť┼×MES─░ VB sorunlar asla yoktur sistemler test edilmi┼čtir.

68pxhjb.png
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

tuncer61

Trabzonlu oldu─ču i├žin g├╝venilirdir,G├╝venebilirsiniz. Hay─▒rl─▒ sat─▒┼člar.

axuaxu12

G├╝venilir ve i┼čini Cok iyi yapan biri

Son d├╝zenleme:
55-120 olan files zaten 15kya srcli x sitesinde sahibi taraf─▒ndan sat─▒lm─▒yor mu ?

Geri
├ťst