İstek Full Yang Sistem Önerisi

Konu sahibinin aradığı materyalleri bulmasına yardımcı olmak için konuya yorum yazabilirsiniz.

MaviAy44

Yasaklanmış Üye
Cezalı
Ticaret Puanı
0
Merhaba,

Full yang sistemini kurucam fakat hangi konudaki sorunsuz alternatif forumlardan da baktım ama hepsinde farklı sorun yazıyor kendi kurduğunuz bir sorun olmadığını bildiğiniz link rica edebilirmiyim.

İyi forumar.

full yang sisteminde bir çok yeri düzenlemen gerekiyor ve her files bir olmuyor bazısının fazlası oluyor bazısının eksiği oluyor bazısında sistem ekli oluyor ve uyarlama yapmak gerekiyor yani sistemin tam halini bulman biraz zor. Ekli olan bir filestan referans alabilirsin.

full yang sisteminde bir çok yeri düzenlemen gerekiyor ve her files bir olmuyor bazısının fazlası oluyor bazısının eksiği oluyor bazısında sistem ekli oluyor ve uyarlama yapmak gerekiyor yani sistemin tam halini bulman biraz zor. Ekli olan bir filestan referans alabilirsin.
Sistemi ekledim fakat yang verince 2tyi geçince 0 oluyor tekrar verince 0dan başlıyor yang

Filesa hakim değilseniz sıkıntılar çıkıyor, paylaşılan sistemlerin birini eklediğimde 30 kere kontrol etmeme rağmen oyun açılınca değişik olayşar yaşanıyordu, client src'de ismini hatırmadığım bir h dosyasında ekstra olarak değiştirilmesi gereken bir değişken bulmamla sorunu çözmüştüm.

En az 20 30 kere sistemi teker teker okudum, kontrol ettim 4 gün boyunca en sonunda zar zor buldum.

Filesa hakim değilseniz sıkıntılar çıkıyor, paylaşılan sistemlerin birini eklediğimde 30 kere kontrol etmeme rağmen oyun açılınca değişik olayşar yaşanıyordu, client src'de ismini hatırmadığım bir h dosyasında ekstra olarak değiştirilmesi gereken bir değişken bulmamla sorunu çözmüştüm.

En az 20 30 kere sistemi teker teker okudum, kontrol ettim 4 gün boyunca en sonunda zar zor buldum.
farklı kaynaktan üzerine kontrol ettim 1-1 zynı 0 mainline alt yapı ekstra bi değişkende yok

sadece 1 tane long long olmadığı için anlatımdada yoktu 5 saatim çöp oldu :) buldum eksiği

Geri