Full Fix Ücretli IKARUS offlineshop

Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.

Staple

Yasaklanmış Üye
Cezalı
Ticaret Puanı
0
KONU KAPANSIN HİÇ KİMSEYE İYİLİK YARAMIYOR HANGİ FORUM OLURSA OLSUN

Son düzenleme:
aynı offshop rar ismi değiştirilip değiştirilip paylaşılıyor bu forumda var aynısı

Öncelikle paylaşım için teşekkürler, konuya resim veya video eklerseniz daha iyi olur.
Değerli üyelerimiz, konu altına mesaj yazmadan önce Topluluğun Huzurunu Bozan Mesajlar konusuna bakarak mesajlarınıza daha dikkatli bir şekilde yazmaya özen gösteriniz Lütfen.

Gençler isteyen istediği şeyi paylaşmakta özgür. Eğer daha önce aynı içerik paylaşıldıysa önceki konu linki ile beraber rapor tuşunu kullanabilirsiniz. Bu rapor tuşu sitede boşuna yer almıyor.

Gençler isteyen istediği şeyi paylaşmakta özgür. Eğer daha önce aynı içerik paylaşıldıysa önceki konu linki ile beraber rapor tuşunu kullanabilirsiniz. Bu rapor tuşu sitede boşuna yer almıyor.
ben konuyu görmediğim için paylaşma gereksiniminde bulundum eğer konu varsa daha önceden açıldıysa kapatılabilir

Merhabalar, paylaşılan dosyayı indirmedim, sadece farklı dediğiniz için açıklama yapacağım onun dışında herhangi bir bilgim yok.
Bu konuyu üç ana başlıkta değerlendireceğim.

- Neden kullanılmamalı?
- Diğer modüller ile farkı nedir?
- Özetim, nasıl ele alıyorum bu durumu?
  • Neden kullanılmamalı?
    Öncelik ile belirtmek isterim ki, eğer paylaşılan bu dosya içeriği şahsım ve projem için ira work tarafından bana özel bir şekilde lisanssız olarak kodlanan iKarus rework çevrimdışı pazar sistemiyse tüm kodları noter tastiği alınarak tarafımca muhafaza edilmiş yüzlerce metin2 modülünden yalnızca birisidir. Bunun yanı sıra bir kişiye özel olarak yapılan ve yazılan herhangi bir şeyin başkaları tarafından izinsiz kullanılması hukuken de insan vicdanında da suçtur. Kaldı ki paylaşılan dosya daha önce paylaşılan dosyaya aynı diyorsunuz diyelim ki bu dosyalar haftalardır benim üzerinde çalıştığım ikarus olsa da benim elimde baştan sona tüm algoritması, lib formulünün kaynak kodu olmasına rağmen teknik destek konumda yüzlerce sorun ve hata ile meşgul oldum. Peki ya kıymetli dostlarım, siz eksik bir dosyayla bu mücadeleyi nasıl çözeceksiniz?

• Diğer iKarus çevrimdışı pazar modüllerine kıyasla farkı nedir? Modülün gerçek sahibi olarak içeriğini gösterebilir miyim?Bu modülün farklı olduğunu diğerleriyle aynı olmadığını ve şahısa özel olduğunu nasıl kanıtlarız?

@hasanmacit üstad iyi bilir ki, paylaşım tarihinden önce bir teknik destek konusu oluşturmuş, ve bu konuda piyasada bulunan ikarus ile çalışmadığımı defaat ile belirtmiştim. Buna kıyasla da kendilerinin desteğiyle pazar sistemini çalıştırmıştım. (%80)

Şu an o gereksiz forum sayfasındaki paylaşım yapan kullanıcı hesabına kadar elimde bulunmaktadır ve dosyaların bağlantılarını geri çektirdim.
    Yalnızca bilmenizi isterim ki, ne o konuda paylaşılan ne de burada verilen dosyaların gerçek modül ile uzaktan yakından hiç bir alakası bulunmamaktadır.

Gerçek modül dosyaları;
    1621677715285.png
    1621677726837.png
    1621677741703.png
    1621677761318.png
    1621677773053.png
    1621677844275.png
    1621677856783.png

Piyasada bulunan modüller;
    1621677947447.png

Projemden görüntüler; (@hasanmacit) destekleriniz için siz ve forum yönetimine bilhassa teşekkür ederim.

Linkleri görebilmek için giriş yap veya kayıt ol.

• Nasıl ele alıyorum bu durumu?
    Herhangi bir şekilde, emeğe zerre kadar saygısı olmayan, insanlara saygısı olmayan kendine forum yönetimi diye at takmış 3-5 soytarının bulunduğu ve dosyalarımın paylaşıldığı söz de ücretli satılan dosyaların paylaşılamayacağını söyleyip kendi yönetimleri tarafından elden ele gezdirdikleri o forum müsvettesi sayfaya olan ilgimi ve alakamı tamamen kestim. Bu alakayı kesme nedenim yukarıda saygıdığım yüz kızartıcı hatalarından sebebtir. Aktifliğimi bu forum sayfasında sürdürmek isterim, umarım aynı lakayit hal ve hareketler bu forumdada yaşanmaz.

Son olarakta bunu bırakıyorum, umarım anlattıklarım tabiri caizse bir kıssa bin hisse olmuştur.
    Forum yönetiminden @Whistle rica; Konu kapatılabilir ve paylaşımları tekrar ettirilmezse çok sevinirim.

Bendeniz, Typhoon Floral zaman ayırıp okuduğunuz için teşekkürler, hatalarım var ise affola uzun oldu her zaman ki gibi :)

Esen kalın.

Merhabalar, paylaşılan dosyayı indirmedim, sadece farklı dediğiniz için açıklama yapacağım onun dışında herhangi bir bilgim yok.
Bu konuyu üç ana başlıkta değerlendireceğim.

- Neden kullanılmamalı?
- Diğer modüller ile farkı nedir?
- Özetim, nasıl ele alıyorum bu durumu?
  • Neden kullanılmamalı?
    Öncelik ile belirtmek isterim ki, eğer paylaşılan bu dosya içeriği şahsım ve projem için ira work tarafından bana özel bir şekilde lisanssız olarak kodlanan iKarus rework çevrimdışı pazar sistemiyse tüm kodları noter tastiği alınarak tarafımca muhafaza edilmiş yüzlerce metin2 modülünden yalnızca birisidir. Bunun yanı sıra bir kişiye özel olarak yapılan ve yazılan herhangi bir şeyin başkaları tarafından izinsiz kullanılması hukuken de insan vicdanında da suçtur. Kaldı ki paylaşılan dosya daha önce paylaşılan dosyaya aynı diyorsunuz diyelim ki bu dosyalar haftalardır benim üzerinde çalıştığım ikarus olsa da benim elimde baştan sona tüm algoritması, lib formulünün kaynak kodu olmasına rağmen teknik destek konumda yüzlerce sorun ve hata ile meşgul oldum. Peki ya kıymetli dostlarım, siz eksik bir dosyayla bu mücadeleyi nasıl çözeceksiniz?

• Diğer iKarus çevrimdışı pazar modüllerine kıyasla farkı nedir? Modülün gerçek sahibi olarak içeriğini gösterebilir miyim?Bu modülün farklı olduğunu diğerleriyle aynı olmadığını ve şahısa özel olduğunu nasıl kanıtlarız?

@hasanmacit üstad iyi bilir ki, paylaşım tarihinden önce bir teknik destek konusu oluşturmuş, ve bu konuda piyasada bulunan ikarus ile çalışmadığımı defaat ile belirtmiştim. Buna kıyasla da kendilerinin desteğiyle pazar sistemini çalıştırmıştım. (%80)

Şu an o gereksiz forum sayfasındaki paylaşım yapan kullanıcı hesabına kadar elimde bulunmaktadır ve dosyaların bağlantılarını geri çektirdim.
    Yalnızca bilmenizi isterim ki, ne o konuda paylaşılan ne de burada verilen dosyaların gerçek modül ile uzaktan yakından hiç bir alakası bulunmamaktadır.

Gerçek modül dosyaları;
    6817 eklentisini görüntüle6818 eklentisini görüntüle6819 eklentisini görüntüle6820 eklentisini görüntüle6821 eklentisini görüntüle6822 eklentisini görüntüle6823 eklentisini görüntüle

Piyasada bulunan modüller;
    6824 eklentisini görüntüle

Projemden görüntüler; (@hasanmacit) destekleriniz için siz ve forum yönetimine bilhassa teşekkür ederim.

• Nasıl ele alıyorum bu durumu?
    Herhangi bir şekilde, emeğe zerre kadar saygısı olmayan, insanlara saygısı olmayan kendine forum yönetimi diye at takmış 3-5 soytarının bulunduğu ve dosyalarımın paylaşıldığı söz de ücretli satılan dosyaların paylaşılamayacağını söyleyip kendi yönetimleri tarafından elden ele gezdirdikleri o forum müsvettesi sayfaya olan ilgimi ve alakamı tamamen kestim. Bu alakayı kesme nedenim yukarıda saygıdığım yüz kızartıcı hatalarından sebebtir. Aktifliğimi bu forum sayfasında sürdürmek isterim, umarım aynı lakayit hal ve hareketler bu forumdada yaşanmaz.

Son olarakta bunu bırakıyorum, umarım anlattıklarım tabiri caizse bir kıssa bin hisse olmuştur.
    Forum yönetiminden @Whistle rica; Konu kapatılabilir ve paylaşımları tekrar ettirilmezse çok sevinirim.

Bendeniz, Typhoon Floral zaman ayırıp okuduğunuz için teşekkürler, hatalarım var ise affola uzun oldu her zaman ki gibi :)

Esen kalın.

rica ederim mükemmel bir mesaj olmuş türkçeyi süper kullanıyorsunuz valla. dosyalar ne yazıkki yönetimciler tarafından alınabiliyor diğer forumda şahit oldum hatta bu ikarus çıktığında bende konu geçmişinden almıştım yani fakat ondan sonra olmaması için özen gösterdim. kendimde çekmedim. paylaşılan ikarusların gerçek ikarusla alakası yok sadece gui ve kod benzerliğinden ibaret ya da ikarusun eşe dosta bedavaya verdiği dosyalardır fazla özen göstermeden yazdığı dosyalar olabilir bir fikrim yok. tekrardan teşekkür ederim.

• Beğen
Tepkiler: IFS
rica ederim mükemmel bir mesaj olmuş türkçeyi süper kullanıyorsunuz valla. dosyalar ne yazıkki yönetimciler tarafından alınabiliyor diğer forumda şahit oldum hatta bu ikarus çıktığında bende konu geçmişinden almıştım yani fakat ondan sonra olmaması için özen gösterdim. kendimde çekmedim. paylaşılan ikarusların gerçek ikarusla alakası yok sadece gui ve kod benzerliğinden ibaret ya da ikarusun eşe dosta bedavaya verdiği dosyalardır fazla özen göstermeden yazdığı dosyalar olabilir bir fikrim yok. tekrardan teşekkür ederim.
Selam, şahsım hakkında güzel düşünceleriniz için çok teşekkür ederim. Açıkçası piyasada devamlı gereksiz ve lakayit konularla tanınan birisi değilim. Ek olarak yaşım 42 zamanın verdiği ağırlık diyebilirim. M2M Proje sahibi olarak tanınıyor ve biliniyorum ancak fazla aktif değilim bir kaç yıldır.

Doğru, ikarus modülleri gerçek ile alakası olmayan dosyalara sahip. Projemde çalıştırdığım modül tamamen kusursuz bir sisteme sahip durumda çünkü kod bileşenleri için çok fazla yatırım yapıldı.
Buna ek olarak, az önce paylaşılan dosyayı indirdim. Küçük bir kıyaslama yapmak istedim ve şunları fark ettim;
  • Açık artırma sistemi (müzayede) tamamen hatalı ve cache şişiriyor. Sistemin kendine özel bir log sistemi bulunmakta ancak eklenmemiş ve bu modülün yüzlerce oyuncu ile yüzleşmesi durumunda açık artırma sisteminden sunucunun crash vermesine neden olacaktır. Kaldı ki log sistemini yazdırma nedenimiz, pazar her türlü aşamayı log halinde tutsun ve cacheden veri çektirmesin. Ancak bu paylaşılan dosya da bu aşama atlanmış sanırım (tak çalıştır kur gitsin) mantığı ile eklenmiş.
  • Depo sisteminde bir oyun hatası (istismar) bulunuyor,bir tür won ve yang buguna neden olacaktır (belirtmeyeceğim)
  • Satılan eşyanın soul sistemiyle alakalı bir oyun hatası (istismar) mevcut.
  • Python taraflı şekilde, kullanıcının yakınında pazar işlevleri esnasında (private dialog) şeklinde kullanıcı istemcisine kill atacak bir eksik mevcut.
  • İstemci kaynağı içerisinde, sunucu & istemci arası paket şifrelemesinde namespace diyalogları eksik bırakılmış.

• Müzayede sisteminin, ve aramanın en sağlıklı çalıştığı tek proje :)

• Dosyalardan sadece bir tanesi ile sağladığım karşılaştırma (fark gördüğünüz gibi);

Zaman ayırdığınız için, teşekkürler tekrardan. Bir kaç dakika içerisinde, yeni satışta bulunacağım tarafıma ait bazı modül ve sistemlerin satış konusunu oluşturacağım. Umarım sadece bu foruma faydası olur :)
    Ek olarak, gyazoo içerisinde istemsizce reklam gibi olmuş ancak (ENTER) basma nedenim, syslog yazdırmasını göstermekti ancak sunucu reklamı yapılmış. Belirtmekte fayda görüyorum, Milat2 projesinin yeni ve gerçek sahibi de yalnızca benim. Eski sahipleriyle hiç bir alakası bulunmamaktadır. Kötü yorumlar alıyorum bu konular hakkında belirtmek istedim yalnızca.

Esen kalın.

Son düzenleme:
destekcin çıkmış :D yazık size gerçekten yazık

Merhabalar,

Forumumuzda açılan konu içeriğinin yorumlara bakılarak değiştirilmesi moda oldu sanırım. Bu gibi davranışlar forum düzenini bozmaktadır ve her ne olursa olsun gerekli işlemler üyelerimize yapılmaktadır. Bu konuda dikkat edilmelidir.

Yorumlara gelecek olursak, tartışma yaratacak tarzda olmaması durumunda tüm yorumlar serbesttir ve bu yorumlara kimse karışamaz. Tartışma yaratacak en ufak bir yorumda da gerekli işlemler üyelerimize yapılmaktadır. Tekrarının olması durumunda forumdan uzaklaştırmak zorunda kalacağız.

Konu kilitlenmiştir.

İyi forumlar.

Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.
Geri