Çözüldü Freebsd Putty Arasında Bağlantı İçin Yardım

Bu konu çözüme ulaştırılmıştır. Çözüm için konuya yazılan tüm yorumları okumayı unutmayın. Eğer konudaki yorumlar sorununuzu çözmediyse yeni bir konu açabilirsiniz.
Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.

uKv

Üye
Üye
Ticaret Puanı
0
Öncelikle Merhabalar ben freebsd yi putty ye bağlayamıyorum nedeni nedir acaba yardımcı olacak varmı şimdidebn teşekkürler

Sana gösterdiğim seriden ilerliyor musun?

• Muhteşem
Tepkiler: uKv
Anydesk var mı?

• Beğen
Aynen tekrar gibi ama şuan bende yok eğer indirdiysen bana bi 10dk ver bilgisayar açayım geliyorum :) canım sıkılıyordu gelirim bakarım.
bu arada
ee /etc/ssh/sshd_config yazıp, config de düzenleme yapmış mıydın? Yani root erişimine izin verdin mi?

• Muhteşem
Aynen tekrar gibi ama şuan bende yok eğer indirdiysen bana bi 10dk ver bilgisayar açayım geliyorum :) canım sıkılıyordu gelirim bakarım.
bu arada
ee /etc/ssh/sshd_config yazıp, config de düzenleme yapmış mıydın? Yani root erişimine izin verdin mi?
ee /etc/ssh/sshd_config yazıp, config de düzenleme yapmış mıydın? evet aynısını yaptım videodakilerin ama olmadı nerde hata yaptım acaba bilmiyorum yardımcı olursan çok teşekkür ederim :D bekliyorum

Özelden anydesk atar mısın?

• Muhteşem
Konu çözülüştür.
ee /etc/ssh/sshd_config yolundan #PermitRootLogin yes başındaki # işareti kaldırmayı unutmuşsun :)

• Muhteşem
Çözüm
Yardımcı olduğunuz için teşekkürler. Konu kapanmıştır.

Buradan tekrarlamak istiyorum. Bu tarz eğitim videoları oyun ve eğlence videoları değildir. Sadece 2 dakikalık kısmı atlamak bile bu tarz sorunlara neden olabilir.

Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.
Geri