Çözüldü FreeBSD 12.2 ve 13 devil kurulumu hk.

Bu konu çözüme ulaştırılmıştır. Çözüm için konuya yazılan tüm yorumları okumayı unutmayın. Eğer konudaki yorumlar sorununuzu çözmediyse yeni bir konu açabilirsiniz.
Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.

dexcantesbc

Üye
Üye
Ticaret Puanı
0
Merhaba

Sorum şu @Whistle hocamızın rehberliğinde sıfırdan altyapı yapmayı deniyorum hocamız server kısmında freebsd 12.1 de devili 1.7.8'e yükseltiyor uyguladığım adımlar ile benim sürümüm freebsd12.2 ve 13 de 1.8.0 oluyor bir sorun olur mu ve bu sürümü 1.7.8'e düşürmek istersem nasıl düşürebilirim yardımcı olacaklara şimdiden teşekkür ediyorum.

İyi forumlar..

Son düzenleme:
Çözüm
Metin2 için o eklere gerek yok. Lib dosyasının boyutunu daha düşük tutmak ve derleme sırasında söz konusu eklentilere ait dosyalarda gerekeceğinden ötürü kapatmıştım. Eğer kapatmadan devam etmek istiyorsanız baştan derlemek yerine
pkg install devil ile hazır derlenmiş halini indirebilirsiniz.

Güncellemeler sırasında bazı şeyler değişebiliyor. Yakın zamanda 1.8.0’ı kontrol ederim ve değişiklik varsa ek güncelleme metni videolara eklerim
Ben videoları hazırlarken 1.8.0 sürümü portslara eklenmemişti. Bu yüzden 1.8.0 devili kullanabilirsiniz

Peki hocam nvidia x11 ve utx'i kapatma işlemleri 1.8.0 sürümünde yok sanırsam yada ben bulamadım bunları yapmaya gerek varmıdır yoksa direkt olarak 1.8.0 kullanılabilir miyim

Metin2 için o eklere gerek yok. Lib dosyasının boyutunu daha düşük tutmak ve derleme sırasında söz konusu eklentilere ait dosyalarda gerekeceğinden ötürü kapatmıştım. Eğer kapatmadan devam etmek istiyorsanız baştan derlemek yerine
pkg install devil ile hazır derlenmiş halini indirebilirsiniz.

Güncellemeler sırasında bazı şeyler değişebiliyor. Yakın zamanda 1.8.0’ı kontrol ederim ve değişiklik varsa ek güncelleme metni videolara eklerim

Çözüm
Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.
Geri