Yardım Files tavsiyesi

Konu sahibi bu konuda soru soruyor. Sorusu ile ilgili bilgisi olanların yanıtlamasını bekliyor.

cobo54

Üye
Üye
Ticaret Puanı
0
Merhaba, legendy v2 kullanıyordum yakın zamana dek. Ancak chat sisteminde ard arda yazı yazıldığında giriş ekranına atması, pet sisteminden arasıra core vermesi, itemdata fonksiyonlarının düzgün çalışmaması nedeniyle tekrar files arayışına girdim. Önerebileceğiniz files varsa yazarsanız çok sevinirim.

legendy v2 sağlam bir sorununu görmedim eklediklerin yüzünden sorun çıkıyorsa bu fileste değildir

legendy v2 sağlam bir sorununu görmedim eklediklerin yüzünden sorun çıkıyorsa bu fileste değildir
Files elinizdeyse chat'a arka arkaya yazı yazmayı deneyin karakter ekranına atacaktır. Pet slot sistemini ekleyin arasıra db core verecektir. Sistemleri farklı kişilere de eklettiğimde benzer veya aynı sonuçları aldım. Sadece ben test etmedim. En kaliteli bulduğum altyapıyı kötüleyecek değilim.
Aynı mesajı ard arda yazınca oluyorsa normal
Aynı mesajı değil herhangi bir mesajı 3 4 kez arka arkaya attıgınızda oyunu karakter ekranına atıyor.

Files elinizdeyse chat'a arka arkaya yazı yazmayı deneyin karakter ekranına atacaktır. Pet slot sistemini ekleyin arasıra db core verecektir. Sistemleri farklı kişilere de eklettiğimde benzer veya aynı sonuçları aldım. Sadece ben test etmedim. En kaliteli bulduğum altyapıyı kötüleyecek değilim.

Aynı mesajı değil herhangi bir mesajı 3 4 kez arka arkaya attıgınızda oyunu karakter ekranına atıyor.
flood engel olabilir srcyi kontrol edin, pet slot sistemi başka fileslerde core veriyor mu ? bunuda kontrol edin daha sonra tekrar gelin

turkmmov3 gir çok sorunu yok olmaz diyorsanda razuninv4 bak
V3'te proto sadece Türkçe okuyor varsayılan dili TR seçtiğimde ise game.cppler korece oldugundan locale stringleri bozuyor. Yani proto asıl dili korece olmasına rağmen düzenlediğmizde
Linkleri görebilmek için giriş yap veya kayıt ol.

bu hatayı alıyorum.

1632505322570.png

Başkaları da aynı hatayı alıyorlar.
flood engel olabilir srcyi kontrol edin, pet slot sistemi başka fileslerde core veriyor mu ? bunuda kontrol edin daha sonra tekrar gelin
Pet slot sistemini sadece eren3'te gördüm ama farklı bir sistemdi benim eklediğim değildi. Fileslerin %90'ı vegas pet kullanıyor. Bu ne agresif tavırlar anlayamadım? Kendiniz zamanında warez ettiniz sıkıtnı yoktu, iki kötü olan özelliği var dediğimde savunma konusunda mangalda kül bırakmıyorsunuz. Ben bunların sorun oldugunu söyledim sadece filese laf söylemedim. Ben konuşmanızı yanlış anladıysam kusura bakmayın ama yazış tarzınızın beni eleştirir nitelikte olduğunu hissediyorum.

V3'te proto sadece Türkçe okuyor varsayılan dili TR seçtiğimde ise game.cppler korece oldugundan locale stringleri bozuyor. Yani proto asıl dili korece olmasına rağmen düzenlediğmizde

bu hatayı alıyorum.

8002 eklentisini görüntüle

Pet slot sistemini sadece eren3'te gördüm ama farklı bir sistemdi benim eklediğim değildi. Fileslerin %90'ı vegas pet kullanıyor. Bu ne agresif tavırlar anlayamadım? Kendiniz zamanında warez ettiniz sıkıtnı yoktu, iki kötü olan özelliği var dediğimde savunma konusunda mangalda kül bırakmıyorsunuz. Ben bunların sorun oldugunu söyledim sadece filese laf söylemedim. Ben konuşmanızı yanlış anladıysam kusura bakmayın ama yazış tarzınızın beni eleştirir nitelikte olduğunu hissediyorum.
seni eleştirmiyorum hacı ben wareze attığımda kötü olduğu içinde atmadım sağlam olduğu için attım kendim bir sürü sistemde ekledim eklediğim sistemler harici filesin hatasını ve coresini göremedim sende aksini iddia etmiyorsun ve eklediğin sistemlerde aldığın hatalar yüzünden filesi değiştirmek istiyorsun bende burdaki çelişkiyi anlaman için biraz iğneli konuştum o kadar fakat daha fazla yazmayacağım rahatsız olduğun için. milletin 200 euro verip aldığı filesi 2 sistem için değiştirmeyi düşünüyorsan ya çok bilgili olman lazım ya da tam tersi. karar senin iyi forumlar.

bu hatayı alıyorum.

8002 eklentisini görüntüle

Bendede vardı o problem nasıl çözdüm hatırlamıyorum, normalde bende legendyv2 ye başlamıştım sonradan çok kararsız kaldım ve eski altyapıma dönmeye karar verdim. + olarak legendyv2 de bazı fixler ve kontroller eksik uğraşırım diyorsan tabi

Chat'e arka arkaya yazdığında giriş ekranına atması bir çok online serverda bile var. Sadece belirli bir sınırı var, sonrasında dediginiz gibi logine atiyor. Bence bu bir sorun olarak görülmemeli. Eğer bu durum olmasa ve dengesiz oyuncunun biri peş peşe yazı yazsa, eminim oyun içinde görüntü kirliliği yaratmaktan başka bir şeye yaramayacaktır.

Chat'e arka arkaya yazdığında giriş ekranına atması bir çok online serverda bile var. Sadece belirli bir sınırı var, sonrasında dediginiz gibi logine atiyor. Bence bu bir sorun olarak görülmemeli. Eğer bu durum olmasa ve dengesiz oyuncunun biri peş peşe yazı yazsa, eminim oyun içinde görüntü kirliliği yaratmaktan başka bir şeye yaramayacaktır.
logine atmasını bi sorun olarak görmüyorum ben cogu serverde var @Yeniceri nin dedigi gibi

Merhaba @cobo54

Sorununuz devam ediyor mu? Sorununuzu çözdüyseniz çözümünü de paylaşırsanız seviniriz

Geri