Server Files Eklentili Alt Yapı Server Files [ Kadimli ]

Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.
Cd /usr kısmına CinooGame.tar.gz yi atın sırasıyla şunları yazın
rm -rf game // tar zxvf CinooGame.tar.gz
cd /var/db klasörüne CinooMysql.tar.gz atın ve sırasıyla
rm -rf mysql // tar zxvf CinooMysql.tar.gz yazın reboot atıp sunucuyu başlatın root dosyasından serverinfo.py dosyasinda ip ayarını yapıp rootu kapatin ve giriş yapın
bir bilişimden sunucu satın aldım ve bu dediklerinin hepsini yapıyorum videolarınıdda izledim files değiştirmenin server ipde yazıp packa kapatıyorum ama sv girince hata alıyorum birde server sitem açılmıyor

Arkadaşlar bana METIN2 TR eski files lazım ama TR orjinal hali hiç değiştirilmemiş şekilde, mesela beceriler tr gibi 0 dan başlayacak, won yok, lycan yok, kuşak yok, ilginç ilginç zırh dönüşümleri yok. Yani 2005-2010 arası oyanan metin2 lazım. Teşekkür ederim.

Yada Bu paylaştığınız alt yapı ile localhostta ayarlayıp normal sunucuya aktarabilir miyim. Zor olur mu acemi birisi için.

selamlar emeklerin için sağol.bi tam yükleme videosu atabilirsen bizim gibi ilgisi olup ama yeni arkadaşlarada yardımın dokunmuş olur.şimdiden teşekkürler.

Arkadaşlar bana METIN2 TR eski files lazım ama TR orjinal hali hiç değiştirilmemiş şekilde, mesela beceriler tr gibi 0 dan başlayacak, won yok, lycan yok, kuşak yok, ilginç ilginç zırh dönüşümleri yok. Yani 2005-2010 arası oyanan metin2 lazım. Teşekkür ederim.

Yada Bu paylaştığınız alt yapı ile localhostta ayarlayıp normal sunucuya aktarabilir miyim. Zor olur mu acemi birisi için.
bu forumda AltyapıSF olarak aratırsanız dediğiniz gibi bir files bulabilirsiniz hiçbir eklenti yok düz metin2

hazır vdi var mı bu sw'yi açabileceğim?

bir bilişimden sunucu satın aldım ve bu dediklerinin hepsini yapıyorum videolarınıdda izledim files değiştirmenin server ipde yazıp packa kapatıyorum ama sv girince hata alıyorum birde server sitem açılmıyor

selamlar emeklerin için sağol.bi tam yükleme videosu atabilirsen bizim gibi ilgisi olup ama yeni arkadaşlarada yardımın dokunmuş olur.şimdiden teşekkürler.
hazır vdi var mı bu sw'yi açabileceğim?
Özelden discord adreslerinizi atarsanız yardımcı olayım sizlere

eline emeğine sağlık indirip yeni başlayan biri olarak deneyeceğim

navicat k.adı şifresi nedir ve navicattan mı itemleri çekiyor acaba silah kostüm vb eklediğimizde

paylaşım için teşekkür ederim. Benim gibi sistem eklemeyi bilmeyenler için çok güzel bir şey.

no.txt yok mu hocam bu files te

Kırık link bulunduğu için konu kapatılmıştır.

Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.
Geri