Yardım Efsun Botu İtem Yer Değiştirme Sorunu

Konu sahibi bu konuda soru soruyor. Sorusu ile ilgili bilgisi olanların yanıtlamasını bekliyor.

sharap

MT Üye
MT Üye
Ticaret Puanı
0
Herkese İyi Forumlar Arkadaşlar.

Aşşağıya Bıraktığım videoda ki gibi bir hata alıyorum da sebebi ne olabilir acaba. Python kısmını 3 defa yeniden kodladım ama halen aynı hatayı alıyorum.

Başka bir sorun daha var MMOAltYapıSF kullanıyorum server de efsun nesnesi kodu 71084 Böyle geçiyor diğer koda sahip efsun nesnelerini eklemem gerekiyor mu?

Yorum yapan herkese şimdiden teşekkür ederim.

Channel_1 Seysr::
SYSERR: Jul 17 16:29:49 :: heart_idle: losing 62 seconds. (lag occured)
SYSERR: Jul 17 17:09:06 :: Process: UNKNOWN HEADER: 215, LAST HEADER: 145(37), REMAIN BYTES: 1, fd: 22
SYSERR: Jul 17 17:09:06 :: locale_find: LOCALE_ERROR: "Switchbot stopped. Out of switchers.";
SYSERR: Jul 17 17:12:58 :: locale_find: LOCALE_ERROR: "Switchbot stopped. Out of switchers.";
SYSERR: Jul 17 17:12:59 :: Process: UNKNOWN HEADER: 153, LAST HEADER: 0(0), REMAIN BYTES: 39, fd: 22

Bence sorun başka bir şeyden kaynaklanıyor olabilir. Efsun nesnesi olmasa bile HEADER hatası vermemesi lazım. Diğer efsun nesnesi kodlarını da deneyebilirsin. İnvalid idx 0 ise boş bir hata, onunla alakası yok.

Bence sorun başka bir şeyden kaynaklanıyor olabilir. Efsun nesnesi olmasa bile HEADER hatası vermemesi lazım. Diğer efsun nesnesi kodlarını da deneyebilirsin. İnvalid idx 0 ise boş bir hata, onunla alakası yok.
Özledik seni hocam bende diyorum gözükmüyor şafak kaç :)

İnvalid idx 0 zatenkarekter loncada olmayınca gelen seysr onda sıkıntı yok ta şu efsun botunu nasıl çözecem anlayamadım acaba game sourcedenmidir.

Özledik seni hocam bende diyorum gözükmüyor şafak kaç :)

İnvalid idx 0 zatenkarekter loncada olmayınca gelen seysr onda sıkıntı yok ta şu efsun botunu nasıl çözecem anlayamadım acaba game sourcedenmidir.
Evet src den kaynaklı. PC de olmadığım için net bir şey diyemeyeceğim açıkçası. Önce melihin dediği gibi paket numaralarını kontrol et, eğer olmazsa anlatımdan kodlarını kontrol et. input_main.cpp de de bir ihtimal yanlışlık olabilir.

Bu arada şafak henüz karanlık, Kasım'a kadar araziyim :)

Paket hatası var. Sistemin paket numaralarını tekrar kontrol et başka bir şeyle çakışıyor.
Paket hatası derken çok anlamıyorum açıkçası nasıl bir düzenleme gerekiyor biraz daha açıklarmıssınız?

Evet src den kaynaklı. PC de olmadığım için net bir şey diyemeyeceğim açıkçası. Önce melihin dediği gibi paket numaralarını kontrol et, eğer olmazsa anlatımdan kodlarını kontrol et. input_main.cpp de de bir ihtimal yanlışlık olabilir.

Bu arada şafak henüz karanlık, Kasım'a kadar araziyim :)

Aga beee vallaha ne yalan söylim gözüm seni arıyordu. Allah yardımcın olsun.

Geri