Derece RGB Yapalım mı ?

bckntr

Discord : zimbatr
Geliştirici
Yardımsever Üye
MT Üye
Ticaret Puanı
0
Hayırlı ramazanlar Derecede isimlerin sürekli ren değiştirmesine yarar.

ALINTIDIR.

Pek tercih etmem ne kadar efekten kaçınılrsa o kadar iyidir WS LİK sunucular hiç tercih etmeyin

vt :
Linkleri görebilmek için giriş yap veya kayıt ol.

Görsel :
Linkleri görebilmek için giriş yap veya kayıt ol.

Dosya Eklentileri

• Text-Tail_Particle_Effect.zip
    128,2 KB · Gösterim: 15
bence çok iyi kullanılırmış saol

niye tercih etmesinler ne zararı var ki
Ws lik sunucular kostümde efekt olmasına rağmen lag problemi yaşadaığını öne sunuyorlar bu onlinesi tutmuş ws lik sunucular için geçerli oluyor ve ws lik açan varsa ne demek istediğimi çok iyi anladı sadece kostümlerde efekt olması aşırı kafidir ama emek sunucular için güzel bir görüntü oluşturabilir.

Ws lik sunucular kostümde efekt olmasına rağmen lag problemi yaşadaığını öne sunuyorlar bu onlinesi tutmuş ws lik sunucular için geçerli oluyor ve ws lik açan varsa ne demek istediğimi çok iyi anladı sadece kostümlerde efekt olması aşırı kafidir ama emek sunucular için güzel bir görüntü oluşturabilir.
kodlara bakmadım ama 100 tane rgb yazı ile 100 tane kostüm efekti oyuna aynı yükü bindirmez. bu daha minimal. o yüzden sorun teşkil ediceğini düşünmüyorum.

kodlara bakmadım ama 100 tane rgb yazı ile 100 tane kostüm efekti oyuna aynı yükü bindirmez. bu daha minimal. o yüzden sorun teşkil ediceğini düşünmüyorum.
bir gün ws lik açınca anlayacan beni bro :D ve bu arada eklemek isteyenler hata varmış ona göre ekleyin denemedim hiç fikrim yok ne gibi hata verdiğinden.

Geri