Yardım CubeRenewal Sistem Paket Hatası

Konu sahibi bu konuda soru soruyor. Sorusu ile ilgili bilgisi olanların yanıtlamasını bekliyor.

sharap

MT Üye
MT Üye
Arkadaşlar Merhaba Bu konudaki Cube sistemini ekledim de paket hatası alıyorum acaba yardımcı olabilecek olan varmı. Seysr okuyamıyorum.

Ch1-Core1 Seysr:
SYSERR: Aug 27 04:41:45 :: Process: UNKNOWN HEADER: 164, LAST HEADER: 0(0), REMAIN BYTES: 37, fd: 21

Yardımcı Olan Herkese Şimdiden Çok Teşekkür Ederim. İyi Forumlar...

O sistemi eklerim belki diye bir baktım ve daha sistem eklemeyi bile bilmeyen cahilin sistem paylaşmasından dolayı kaynaklanan hatalar. İlk önce packet.h dosyasına sistemi eklediğin gold paketinin veri tipinin int olduğundan emin ol tabi full yang sistemi vs kullanmıyorsan sonra cuberenewal.cpp ve h dosyasındaki gold tanımlarının veri tiplerinide int yap sonrasında derle sorun kalmaz.

Son düzenleme:
O sistemi eklerim belki diye bir baktım ve daha sistem eklemeyi bile bilmeyen cahilin sistem paylaşmasından dolayı kaynaklanan hatalar. İlk önce packet.h dosyasına sistemi eklediğin gold paketinin veri tipinin int olduğundan emin ol tabi full yang sistemi vs kullanmıyorsan sonra cuberenewal.cpp ve h dosyasındaki gold tanımlarının veri tiplerinide int yap sonrasında derle sorun kalmaz.

Yapamadım hocam tam olarak hangi bölümleri çevirmem gerek bilmiyorum buraya bırakırsam bakabilirmisiniz rica etsem ?

Linkleri görebilmek için giriş yap veya kayıt ol.

Dosya Eklentileri

• gamecube.rar
    15,2 KB · Gösterim: 2
Konuyla alakasız hakaret içerikli mesajlar silinmiştir. Üyelerin açtığı konuları lütfen gereksiz mesajlarla kirletmeyin. Buradaki amaç yardım etmek ve konu sahibi de bunu bekliyor. Şahsi sıkıntılarınızı özelden halletmeniz rica olunur.

Geri