Yardım Ch açma komutları çalışmıyor.

• Konuyu açan Konuyu açan donerkurto
  • Açılış Tarihi Açılış Tarihi
  • Yanıt Yanıt 22
  • Gösterim Gösterim 416
Konu sahibi bu konuda soru soruyor. Sorusu ile ilgili bilgisi olanların yanıtlamasını bekliyor.

donerkurto

Üye
Üye
Ticaret Puanı
0
Bi files indirdim fakat sh baslat, sh open, sh start gibi komutları girmeme rağmen chleri açamıyorum. Yardım edebilecek var mı?

Screenshot_1.jpg

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş:
freebsd11'de pkg desteği olmadığı için kuramıyorsunuz. daha güncel bir freebsd kullanın.

Pkg install yaptım eksik libleri tamamladım fakat şimdide böyle bi sorunla karşılaşıyorum.
Veritabanı sunucun çalışmıyor, ayrıca dbyi direkt olarak çıkartmayın. Sıfırdan mysql kurulumu yapıp yedekleri sql olarak yükleyin

Evet. Okuttum fakat makineden de kaynaklı olabilir diye düşünüyorum. Aldığım firma hiç sağlam değil
Şirketlik bir durum yok gibi burada

Merhabalar. Bu seferde user.myd üzerinden navicat şifresini değiştirdiğimde böyle bi hata alıyorum. Şifreyi düzenledim fakat şifre yanlış diyor. user myd dışında başka bir yerden çekme olasılığı var mı?

Screenshot_1.jpg

Merhabalar. Bu seferde user.myd üzerinden navicat şifresini değiştirdiğimde böyle bi hata alıyorum. Şifreyi düzenledim fakat şifre yanlış diyor. user myd dışında başka bir yerden çekme olasılığı var mı?
rtgamesxx11 isminde bir kullanıcı arıyor. conf.txtdeki bilgilere göre kullanıcı oluşturmanız lazım