Bu müziğin orjinalini arıyorum >

Kaiser

⋞ 〈 ☪ 〉 ⋟
Site yetkilisi
Admin
Premium Üye
Geliştirici
Yardımsever Üye
Ticaret Puanı
0

En baştaki kısmın orjinalini arıyorum. Shazam falan denedim fakat o da bu videoyu gösteriyor.

reis şarkının orjinali öyle heralde. google asistan 1ms de bunu buldu :) :

reis şarkının orjinali öyle heralde. google asistan 1ms de bunu buldu :) :

Yazdığım yazıyı düzenledim. FG aslında remix işleri ile uğraşıyormuş.Beatin asıl sahibi Sagopa Kajmer olup , sözleri Amin Rostamiye ait olan neshooni parçasından alıp beat üzerine vokal olarak eklemiş. Yani benimde düşündüğümün aksine şarkı orijinal değil remixlenmiş bir beatmiş. Bunu öğrendiğim çok iyi oldu çünkü FG nin neredeyse bütün remixlerini seviyorum ve bunların remix olduğunu öğrenmekte ayrı güzel çünkü bu sayede orijinal hallerini keşfetme şansı buldum

Orjinalinin bu olmadığını düşünüyorum açıkcası. FG yi bende severim, yaptığı çalışmaların bir çoğunu da uzun zamandır dinlerim fakat FG nin çoğu çalışması %100 özgün değil. Serhat Durmuş ya da BÖ gibi yoktan var etme mevzusuna pek girmiyor. Genellikle var olanı remixliyor. Neshooni nin asıl orjinali bu mesela;

Bu yüzden bu şarkının da orjinalinin bu olmadığını düşünüyorum hala arıyorum inatla :D

Orjinalinin bu olmadığını düşünüyorum açıkcası. FG yi bende severim, yaptığı çalışmaların bir çoğunu da uzun zamandır dinlerim fakat FG nin çoğu çalışması %100 özgün değil. Serhat Durmuş ya da BÖ gibi yoktan var etme mevzusuna pek girmiyor. Genellikle var olanı remixliyor. Neshooni nin asıl orjinali bu mesela;

Bu yüzden bu şarkının da orjinalinin bu olmadığını düşünüyorum hala arıyorum inatla :D

evet dediğim gibi güncellediğim yazımda bunu belirtmiştim :)

şu olabilir mi ? Sesin inceltilmiş ve hafif hızlandırılmış hali gibi geldi

alakası yokmuş :D bir daha dinleyince dakika 5:00 sonrası aşırı benzer geldi banada yok değil

Şimdi gördüm güncellediğinizi :) Attığınız şarkıda sesler ton olarak benziyor ama ritim çok çok farklı maalesef bu değil :(
İnşallah duyan bilen birisi çıkar ayar oldum bir türlü bulamadım

Geri