Çözülemedi (?? ??? ????) Böyle bir hata alıyorum

Ne yazık ki bu konuda sorulara çözüm bulunmuyor. Eğer konuda yorumlar varsa hepsini inceleyebilirsiniz. Belki sizlerin sorununuzu çözmek için için ipuçları bulabilirsiniz.

TheAdmin33

Ah bu şarkıların gözü kör olsun
Premium Üye
Geliştirici
Yardımsever Üye
Usta Üye
Editör
Ticaret Puanı
0
.exe çalıştırdığımda
Ekran Alıntısı.PNG

böyle bir pencere açılıyor Hayır dersem direkt kapanıyor Evet dersem
Ekran Alıntısı2.PNG

bu ekran geliyor. Herhangi bir Syserr da yok .'farklı sistem eklemeye çalıştım ikisinde de aynı sorunla karşılaştım . Bunu nasıl çözerim?

Hocam clienti uploadlayıp atabilme imkanın varsa ben bakayım hataya. Benim sanal makinede metin1 oynadığımdan korece win10 kurulu, onda çalıştırırsam hatayı yazar. çevirip bulabilirim. ?? işareti windows desteklemediği için oluyor (korece veya çince hata vermiş)

Hocam clienti uploadlayıp atabilme imkanın varsa ben bakayım hataya. Benim sanal makinede metin1 oynadığımdan korece win10 kurulu, onda çalıştırırsam hatayı yazar. çevirip bulabilirim. ?? işareti windows desteklemediği için oluyor (korece veya çince hata vermiş)
sadece clientle olacak iş değil ki srcler de lazım oyununu kurup baslatman lazım upload ım çok düşük upload edemem saatler alır.

Uyumluluk sorununu gider diyerek bir şekilde çözdüm hata buymuş;
Ekran Alıntısı.PNG

bu hatada pack in içinde ki lib dosyasından kaynaklanıyormuş . Ben levelli pet sistemi eklemeye çalışmıştım.

Bu sistemin lib dosyası varmı?
Varsa adı ne?
herhangibir filestan alayım.

sistemi kaldırma kararı aldım ,
konu kapatılabilir.

Geri