bir başka sunucu acarken hata alma sorunu bilen varmidir

CYBOX

Üye
Üye
Ticaret Puanı
0
SORUNU VE CÖZÜMÜNÜ BİLEN VARSA LÜFTEN YAZSİN

Dosya Eklentileri

• Ekran görüntüsü 06-08-2023 14.06.37.png
    Ekran görüntüsü 06-08-2023 14.06.37.png
    174,9 KB · Gösterim: 70
Son düzenleme:
Hocam öncelikle iyi forumlar start.py dosyasına çift tıklayarak serveri başlatamazsınız? Öncelikle tam olarak ne yapmaya çalışıyorsunuz daha açık bir şekilde yazabilirmissiniz?

Hocam öncelikle iyi forumlar start.py dosyasına çift tıklayarak serveri başlatamazsınız? Öncelikle tam olarak ne yapmaya çalışıyorsunuz daha açık bir şekilde yazabilirmissiniz?
ben transformice tarzi bir oyun sunucusu acarken bu hatayı alıyorum ama actıgım zaman direk kapanıyor hata verdigi gibi server loglari düşmüyor

Türkçe karakter ve klasör oluştururken boşluk kullanmanızı önermiyorum, uyumsuz python sürümünden kaynaklanıyor da olabilir. Ek olarak emulatörü nereden indirdiniz orada kurulum videosu varsa atabilirseniz yardımcı olabilmek adına izlemek isterim.

Merhaba, sorununuzu cozemezseniz yarın akşam bu saatlerde bana ulasirsaniz dosyaları indirip test etmek isterim. Sorunun kaynağını tam anlamıyla bulmak için

burdan indirmiştim dosyalari felan

bu konuya göz atabilirsin..
Linkleri görebilmek için giriş yap veya kayıt ol.

sanada istersen kurulumu kolay bir geliştirmeye açık files atabilirim..

bu konuda oldugu gibi..
Yardım - kraizy dosyaları ile sunucu files kurma

illaha o files olsun dersen bakıyım onunda kurulumunu kolaylaştırıp atayım hamachili mi yapıcan kurucan. kiralık sunucu mu aldın ona mı yükleyecen yoksa Oracle VM VirtualBox mı kullanıyorsun onu söyle...

bu konuya göz atabilirsin..
Linkleri görebilmek için giriş yap veya kayıt ol.

sanada istersen kurulumu kolay bir geliştirmeye açık files atabilirim..

bu konuda oldugu gibi..
Yardım - kraizy dosyaları ile sunucu files kurma

illaha o files olsun dersen bakıyım onunda kurulumunu kolaylaştırıp atayım hamachili mi yapıcan kurucan. kiralık sunucu mu aldın ona mı yükleyecen yoksa Oracle VM VirtualBox mı kullanıyorsun onu söyle...
olur valla ya başkan

olur valla ya başkan

-Özel den kolay kurulumu için dosyalar hazırlayıp ve kurulum videosunu hazırlayıp gönderdim.. lütfen dosyaları kimse ile paylaşmayınız..

anladıgım kadarıylan bu işlerde biraz daha araştırma yapma test deneme sürecinde daha yolun başında olan bir üyesiniz. Bahse konu sorunuzu inceledim.. bilgisayarınıza uzaktan baglanmam için any desk baglantı numarası atarsanız sorunuzu çözerim. veya sorununuzu zaten çözmüşümdür size kolay kurulumlu bir files ve kurulum videosunu atarak.. her zaman çözüm hatayı bulup düzeltmek degildir.. bazen ise daha mantıklı bir alt yapı filese geçiş yapmaktır. aynı benim size gönderdiğim files gibi... filesin adı ovallfall2 300 küsür yedeğim mevcut size bazı hataları çözülmüş saglam olarak kolay kurulumlu olarak kendi geliştirdiğim yedeklerimden 2. yedeğimi attım özelden..kaynak linklerini atmıyorum başka foruma yönlendirmemek adına çünkü 3 forum var ve ordaki dosyaların birleşmesinden oluşturulan melezin başlangıçıda diyebiliriz... sizede yükleyip gönderdiğim files düzeltilmiş filestir filesi her önüne gelen kullanmasın diye burada da paylaşmıyorum sadece özellden ilettim sizde kimse ile paylaşmayınız.
tavsiyem bu konunuzda paylaşmış oldugunuz files bir işe yaramaz. benim size gönderdiğim files üzerinden yolunuza devam etmeniz olucaktır.. çünkü yeni başlayan veya düşünme aşamasında olan kişilerin yaptıgı hatalardan biri olan yanlış alt yapılarla vakit öldürme hatası yaptıgınızı görebiliyorum. eğer ki sözlerimi dikkate alırsanız kendinizi ileri seviyeye taşımaya bir tık daha fazla yaklaşmış olacaksınız eminim. Bu filesi bırakın ve istediğiniz size gönderdiğim files üzerinden devam ediniz.. ve konunun çözümünüde işaretlettirip konuyu kapatmayı unutmayınız.

Son düzenleme:
-Bekle 1 kaç dk içerisinde atıyorum özelden linkleri dosyaları hazırlamam için bana 1 kaç dk ver..

-Özel den kolay kurulumu için dosyalar hazırlayıp ve kurulum videosunu hazırlayıp gönderdim.. İstersen İşaretleyip konuyu kapattırabilirsin.
Merhaba,

Konunun kapanması için ilgili sorun ile alakalı çözüm yolu belirtilmelidir ve çözüm yolu da işaretlenmesi gerekmektedir.

Geri