Çözüldü Binek ekledim Beyaz görünüyor

Bu konu çözüme ulaştırılmıştır. Çözüm için konuya yazılan tüm yorumları okumayı unutmayın. Eğer konudaki yorumlar sorununuzu çözmediyse yeni bir konu açabilirsiniz.
Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.

kral3313

Üye
Üye
Ticaret Puanı
0
Sevgili arkadaşlar iyi akşamlar. Binek ekledim servere herşey iyi güzel ama Beyaz görünüyor

Çözüm
@yunus0399 İyi akşamlar. Yolu takip ettim Gerekli yerlere dosyaları atınca düzeldi. Teşekkürler
Konu çözüldü.Çözümü ( arkadaşların belirttiği gibi texture dosyasındaki adresi takip etmek )
Benim yaptığım "D:\ymir work\npc\plechi_wild_mount03\attack.GR2" Beyaz görünen
Orjinal hali "D:\ymir work\npc_mount\plechi_wild_mount03\attack.GR2" Belki bineği beyaz görünen biri olur bu kısmı kontrol eder
BİNEĞİN DDS DOSYASI YOLU YANLIŞTIR VEYA YOKTUR BİNEĞİN GR2'SİNİ GRANNYWİEVER İLE AÇIP TEXTURE LİSTTEN YOLUNA BAKABİLİRSİNİZ

@yunus0399 İyi akşamlar. Yolu takip ettim Gerekli yerlere dosyaları atınca düzeldi. Teşekkürler
Konu çözüldü.Çözümü ( arkadaşların belirttiği gibi texture dosyasındaki adresi takip etmek )
Benim yaptığım "D:\ymir work\npc\plechi_wild_mount03\attack.GR2" Beyaz görünen
Orjinal hali "D:\ymir work\npc_mount\plechi_wild_mount03\attack.GR2" Belki bineği beyaz görünen biri olur bu kısmı kontrol eder

Çözüm
Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.
Geri