Yardım Belli başlı birkaç sorun ve istek

Konu sahibi bu konuda soru soruyor. Sorusu ile ilgili bilgisi olanların yanıtlamasını bekliyor.

DeadLyEscaPe

Üye
Üye
Ticaret Puanı
0
Merhaba.

Bu bir sorun değil sadece bir istek. Zindan mapinde belirli bir süre sonra otomatik olarak şehirden başlamayı kapatmak, 30 saniye sonra tekrar otomatik aynı yerde başlatmak ve bunun yanında bu süre zarfında yeniden başla & şehirde başla butonlarını deaktif etmek istiyorum. Nasıl yapılabilir?

Bu da bir istek. Bir öğe düşünün ve süreli olan eşyaların üzerine bırakıldığında minimum 1 gün süresi kalmış olmak üzere tüm eşyaların süresini sınırsız yapacak. Nasıl yapılabilir?

Bu bir sorun. --> Cannot find item by 4 <--- syser alıyorum. Buradaki 4 bazen değişiyor çeşitleniyor. Önemli bir sorun mu? Syserr devredışı bırakılabilir mi?

Son düzenleme:
2. İsteğin için Perma sistemi kullanabilirsin
3. Sorununda seçili olan itemin bulunamadığını söylüyor bu pek bi sorun arz etmez karakter hareket halindeyken hızlıca itemleri tak çıkar yaptığın için veriyordur bu sysseri muhtemelen.
Aşağıda verdiğim bölümde TraceError bölümünü devre dışı bırakabilirsin. O zaman bu sysser düşmez
PythonItemModule.cpp:
    if (!CItemManager::Instance().SelectItemData(iIndex))
    {
        TraceError("Cannot find item by %d", iIndex);
        CItemManager::Instance().SelectItemData(60001);
    }

Telefondan yardımcı olmaya çalıştığım için 1. Soruna yanıtım yok maalesef.

2. İsteğin için Perma sistemi kullanabilirsin
3. Sorununda seçili olan itemin bulunamadığını söylüyor bu pek bi sorun arz etmez karakter hareket halindeyken hızlıca itemleri tak çıkar yaptığın için veriyordur bu sysseri muhtemelen.
Aşağıda verdiğim bölümde TraceError bölümünü devre dışı bırakabilirsin. O zaman bu sysser düşmez
PythonItemModule.cpp:
    if (!CItemManager::Instance().SelectItemData(iIndex))
    {
        TraceError("Cannot find item by %d", iIndex);
        CItemManager::Instance().SelectItemData(60001);
    }

Telefondan yardımcı olmaya çalıştığım için 1. Soruna yanıtım yok maalesef.

Perma sisteminde cevherin socketinde direkt olarak süre yok. Direkt süresiz ekleniyor. Benim amacım süreli bir kostüme bir eşya sürüklendiğinde kostüm süresizleştirilmesi.

Hızlı veya yavaş farketmeksizin syserr yapıyor.

Perma sisteminde cevherin socketinde direkt olarak süre yok. Direkt süresiz ekleniyor. Benim amacım süreli bir kostüme bir eşya sürüklendiğinde kostüm süresizleştirilmesi.

Hızlı veya yavaş farketmeksizin syserr yapıyor.

Linkleri görebilmek için giriş yap veya kayıt ol.
Buradaki konudan kostüm , pet , binek vs. süre uzatma sistemi ekleyebilirsin. Biraz içeriğini kurcalarsan süre bölümünede ulaşabilirsin.

Dediğim gibi o sysserden kurtulmanın tek yolu o sysseri devre dışı bırakmak.

Geri