Backdoor.ramnit.Win32

Doğru diyorsun keşke daha fazla bilgimiz olsa işte konu açıldığında bazı şeylerin ortaya çıkması kötü bir durum :D Daha fazla kişinin bilgilendirilmesi lazım.
bilgilendirilse ne olacakki ya oynamiycan yada bile bile oyniycan önemli olan ona karşı çıkabilmek de zaten günümüzde öyle virüsler varki windows defenderi kolayca geçebiliyolar. nasıl önlem alınabilir bilmiyorum ama kötü birşey.

Şöyle bi durumda var antivirüs programları virüs görmedi diye o dosya temiz bir diye bir kanun yok 'FUD Crypter' kullanarak bir zararlı yazılımı virüs programlarının görmesini engellemek çokta zor değil.
normal bir program olarak bile gösterebiliyolar yada dll ye çeviriyo kendini kütüphanelerde gezinebiliyo antivirüs programlarıda oyunun dosyası zannediyo neler neler 😂😂 zor be valla en iyisi öğrenebilmek bence en korunaklı yöntem o hackelemeyi yada virüs yazmayı bilirsen kurtulmaısnıda bilirsin diye düşünüyorum. O yüzden kodlama öğrenmek şart diye düşünüyorum. Ama bir oyun oynamak içinde ne gerek var 😅😅

normal bir program olarak bile gösterebiliyolar yada dll ye çeviriyo kendini kütüphanelerde gezinebiliyo antivirüs programlarıda oyunun dosyası zannediyo neler neler 😂😂 zor be valla en iyisi öğrenebilmek bence en korunaklı yöntem o hackelemeyi yada virüs yazmayı bilirsen kurtulmaısnıda bilirsin diye düşünüyorum. O yüzden kodlama öğrenmek şart diye düşünüyorum. Ama bir oyun oynamak içinde ne gerek var 😅😅
Valla zamanında ne coderler musallat.exe'yi fixliyemedi adam eni sonu özür dileyip çözümü kendi paylaştı :D

Şöyle bi durumda var antivirüs programları virüs görmedi diye o dosya temizdir diye bir kanun yok 'FUD Crypter' kullanarak bir zararlı yazılımı virüs programlarının görmesini engellemek çokta zor değil.

bilgilendirilse ne olacakki ya oynamiycan yada bile bile oyniycan önemli olan ona karşı çıkabilmek de zaten günümüzde öyle virüsler varki windows defenderi kolayca geçebiliyolar. nasıl önlem alınabilir bilmiyorum ama kötü birşey.

Sayenizde yeni şeyler öğreniyorum dostlar sağolun. Umarım konu birçok kişinin aydınlanmasına da sebep olur.

Geri