Yardım Autopatcher icon sorunu

Konu sahibi bu konuda soru soruyor. Sorusu ile ilgili bilgisi olanların yanıtlamasını bekliyor.

marcopolo

Üye
Üye
Ticaret Puanı
0
Arkadaslar otopatcher yapıyorum calisiyor fakat kendi iconum eklenmiyor?

Birde otopack yapimi icin kullanilan 'metin2launcher.bin' kendim oluşurmak istiyorum nasil yapariz. Tesekkurler.

Zip dosyasını oluşturmadan önce içindeki exe iconu olan dosyayı değiştir öyle ziple

Bin dosyasını kendi packindeki exe uzantılı dosyanın ismini editleyip bin yapabilirsin

Zip dosyasını oluşturmadan önce içindeki exe iconu olan dosyayı değiştir öyle ziple

Bin dosyasını kendi packindeki exe uzantılı dosyanın ismini editleyip bin yapabilirsin
Zip mi, hiç ziple ilgili birşey yapmiyorum? Oto pack calisiyor. Patcher klasörü içindeki .ico kendi icon dosyam ama yine olmuyor. Bu arada kendi .exe mi bin yapinca otopack calismiyor. Anlamadim.

Zip mi, hiç ziple ilgili birşey yapmiyorum? Oto pack calisiyor. Patcher klasörü içindeki .ico kendi icon dosyam ama yine olmuyor. Bu arada kendi .exe mi bin yapinca otopack calismiyor. Anlamadim.
Benim bildiğime göre o şekilde hazırlanıyor ya yanlış anladım ya da farklı bir yöntem kullanıyorsun

Kullandığın sistemin geniş bilgisini verirsen daha iyi olur, kiraladığın sunucu üzerinden yapıyorsan, ortak klasörden çektiği için izin vermez. Kendi bilgisayarında ise kullandığın sistemin konusunu eklersen daha net yardımcı olunabilir.

Geri