Çözüldü AUTO REFINE Duzeltme

Bu konu çözüme ulaştırılmıştır. Çözüm için konuya yazılan tüm yorumları okumayı unutmayın. Eğer konudaki yorumlar sorununuzu çözmediyse yeni bir konu açabilirsiniz.
Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.

Black Jap

Üye
Üye
Ticaret Puanı
0
Merhaba arkadaşlar AUTO REFINE KONU LINK , bu linkteki sistemi ekledim fakat gözüme takılan küçük bir detay var

open1.png

open2.png

Pencere açık kaldığından kaynaklı arkada başarısız yazısı gözükmekte ama kodları inceledim nerede yapacağımı bilemedim

bu bir hata değil pencere açık kalsın dediğin için o kısım arkada açık kalmaya devam ediyor. Yazının dışarı taşıyor olması seni rahatsız ediyorsa locale_game.txt içinde "REFINE_DESTROY_WARNING_WITH_BONUS_PERCENT_1" , "REFINE_DESTROY_WARNING_WITH_BONUS_PERCENT_2" kısımlarındaki açıklamaları değiştirebilirsin.

"başarısız olursa nesne yok olabilir" kısmını silebilirsin zaten nesnenin yok olduğu falan yok

Çözüm
bu bir hata değil pencere açık kalsın dediğin için o kısım arkada açık kalmaya devam ediyor. Yazının dışarı taşıyor olması seni rahatsız ediyorsa locale_game.txt içinde "REFINE_DESTROY_WARNING_WITH_BONUS_PERCENT_1" , "REFINE_DESTROY_WARNING_WITH_BONUS_PERCENT_2" kısımlarındaki açıklamaları değiştirebilirsin.
Dışarı taşması rahatsız etmiyor fakat çözümü yok mu acaba ? Küçük bir detay ama görseli rahatsız edici :D

Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.
Geri