Yardım Ata Binememe Sorunu

Yardım 
Konu sahibi bu konuda soru soruyor. Sorusu ile ilgili bilgisi olanların yanıtlamasını bekliyor.

LethalStrikeR

Yardımsever Üye
Yardımsever Üye
Üye
Ticaret Puanı
0
Herkese merhaba;

Ata binmeye çalışınca atı geri yolluyor. Yanında gezmeli binek sistemi var. Onunla çakışıyor olabilir mi ?

Linkleri görebilmek için giriş yap veya kayıt ol.

Ata sol tık atarak bin dediğindede aynı şekil oluyor mu ? Yanında gezmeli binek sisteminde python tarafında g h tuşlarında düzenleme sağlanıyor onunla ilgili bir problem olabilir.

Problem yanına gezmeli binek sistemini ekleyince mi ortaya çıktı?

Atı çağırıp /horse_ride deneyebilirsin aynı problem var ise binek sistemini defineli eklediysen horse_ride kodları incele. Bir başka seçenek at leveliyle ilgili bir problemde olabilir. Aklıma gelenler bunlar

Problem yanına gezmeli binek sistemini ekleyince mi ortaya çıktı?

Atı çağırıp /horse_ride deneyebilirsin aynı problem var ise binek sistemini defineli eklediysen horse_ride kodları incele. Bir başka seçenek at leveliyle ilgili bir problemde olabilir. Aklıma gelenler bunlar
/horse_ride yapınca atı yine gönderiyor. Aynı zamanda bineği çağırınca önce binekten in yazıyor. Yani ata binili gözüküyor sistemde. Yanında gezdirmeli binek sistemini eklerken mi çıktı bilmiyorum. Filesın kendisinde vardı. Ben eklemedim yani sistemi. Ne syserr veriyor ne de başka bir şey anlamadım gitti.
Screenshot_4.png

Son düzenleme:
At yanınızdayken karaktere /kill çekin sonrasında gyazo ile videoyu açıp /horse_ride yapıp video atarmısınız
Game.py dosyanızıda konuya ekleyin.

Geri