Aranızda Yeniyim :)

Hoşgeldin dostum. Aramızda olmana sevindim.
Yarışmacı arkadaşlara başarılar dilerim @Whistle hatırladın mı? :D

Hoş geldiniz

Hayalimdeki meslek... Bir gün ekonomik refaha ulaşırsam, sektör değiştireceğim.
Zor ama zevkli be :)

Not: Hoşgeldin.

Hayalimdeki meslek... Bir gün ekonomik refaha ulaşırsam, sektör değiştireceğim.
Zor ama zevkli be :)

Not: Hoşgeldin.
Hiç zannetmiyorum adminim. Çevremde çok tanıdık var bu sektörde ve hepsi şikayetçi. Uzun saatler koltukta oturmak ve daracık alanda... Gerçekten zor. Hepsinin Allah yardımcısı olsun gerçekten.

Hiç zannetmiyorum adminim. Çevremde çok tanıdık var bu sektörde ve hepsi şikayetçi. Uzun saatler koltukta oturmak ve daracık alanda... Gerçekten zor. Hepsinin Allah yardımcısı olsun gerçekten.
cümlemdeki detayı atlamışsın : Bir gün ekonomik refaha ulaşırsam , bir işi para için yapmazsan zaten hobi oluyor senin için. Bu gün tır şöförlerinin en büyük şikayerleri: kullanım süresi, park alanları, yol üstü tesislerin fiyatları, yükleme/boşaltma'daki sorunlar.Maddi anlamda bir kaygın olmadan bu işi yaptığında yükleme/boşaltmadaki sorunların haricini çözmüş oluyorsun otomatik olarak :)
e o kadarda sorun olsun sonuçta iş bu.

cümlemdeki detayı atlamışsın : Bir gün ekonomik refaha ulaşırsam , bir işi para için yapmazsan zaten hobi oluyor senin için. Bu gün tır şöförlerinin en büyük şikayerleri: kullanım süresi, park alanları, yol üstü tesislerin fiyatları, yükleme/boşaltma'daki sorunlar.Maddi anlamda bir kaygın olmadan bu işi yaptığında yükleme/boşaltmadaki sorunların haricini çözmüş oluyorsun otomatik olarak :)
e o kadarda sorun olsun sonuçta iş bu.
Zevkli demenize yanıt olarak belirtim.
Kendimde kısa bir süre için sektörün içindeydim.
İzmir İstanbul ve Ağrı Diyarbakır taraflarında bir kaç seferde bulunduğum için hiç zevk alamadım açıkçası bir an önce bitse de evime dönsem diyordum.
Umarım hayaliniz gerçek olur o zaman :D

Geri