Adsensen Yokmu? %99 Onay Garantili Adsense Onay Hizmeti. Yepyeni hizmet.Reklam Yerleşimi Hediyemiz.

Aksu

Reklam ve Ödeme Hizmetleri Yetkilisi
Sayman
Geliştirici
Mesaj
478
Çözümler
11
Beğeni
619
Puan
850
Ticaret Puanı
2
Merhaba arkadaşlar.

Öncelikle herkese hayırlı forumlar dilerim. Çok uzun zamandır Google Adsense hizmeti veriyorum ve bu zamana kadar yüzlerce siteye onay aldık red aldık ama hiç bir zaman pes etmedik ve her zaman kendimizi yeniledik. Google güncelleme yaparak adsense onay alma işini artık çok zorlaştırdı ve bizlerde pes etmedik çok sağolsunlar Rus ve Pakistanlı arkadaşlarımla yepyeni bir sistem geliştirdik ve başarı oranını en üst seviyelere çıkartmayı başardık.

Yaklaşık olarak 5 aydır üstünde çalıştığımız ve şu zamana kadar 178 adet göndermiş olduğunuz onaydan 172 tane olumlu dönüş aldık. Şu anda bu hizmeti siz değerli forum üyelerine sunmaktan mutluluk duyarız.

Birileri madem bu kadar garanti sen kendine neden yapmıyorsun satmıyorsun diyebiir ama onlarada tabikide verilecek her zaman cevabımız vardır. Arkadşalar biz kendimize zaten yapıyoruz ve satıyoruz çok şükür. Ama giderlerimizinde olduğu aşikardır o yüzden bu hizmeti sizlere sunmaktan gurur duyarız.BİZİMLE KİMLER ÇALIŞAMAZ?


- Zamanı olmayan ve acele eden sürekli olarak ne oldu soran kişiler bizimle çalışamaz. " Bilgi almak için yazanlar hariç."
- Pazarlık yapacak olanlar bizlerle çalışamaz.
- İndirim olurmu diyenler bizimle çalışamaz. 3 ve domain siparişlerinde indirim mevcuttur.BİZİMLE KİMLER ÇALIŞABİLİR?

- Yukarıdaki maddeleri sorun yapmayacak herkes bizimle çalışabilir.


-ADSENSE ÇALIŞMA KOŞULLARI-1.BÖLÜM


1-Hangi lokasyonda adsense hesap sahibi olmak istediğiniz sorulur ve bilgi alış verişi yapılarak işlemlerinize başlanır.
2-Sitenizi verdiğim ns adreslerine yönlendirtikden sonra, sitenizin kurulum işlemleri başlar.
3-Kurulum işlemlerinden sonra gerekli tema,eklentiler ve ayarlar yapılır.
4-Siteniz için gerekli kategori ve sayfalar oluşturulur.
5-Sitenize tamamen size özgün içerikler girilerek ayarlamalar yapılır.
6-Site işleri bittikden sonra tarafınıza bilgi verilir.
7-Bu işlemler iş yoğunluğuna göre 1 ile 10 güne kadar sürebilir.


2.BÖLÜM


1-Yukarıdaki işlemler yapılmış ve herhangi bir sorun görünmediği zaman, size sitenizi google webmaster araçlarınıza eklemeniz rica edilir.
2-Google webmaster eklemeleri ve ayarları yapıldıktan sonra sitenizin index ve google dizin durumu kontrol edilerek ne zaman onaya göndereleceği hakkında bilgi verilir.
3-Google adsense onayına göndermeden önce sizinle iletişim kurularak, sizin email adresinizemi yoksa sıfır bir email açıp tarafınıza teslim edilmesinimi istersiniz diye sorulur.
AŞAĞIDAKİ KURALLAR BENİMLE ÇALIŞAN HERKES KABUL ETMİŞ OLUR.


1- Yukarıda madde olarak belirtilen işlemlerin hepsi tarafımca yapılacaktır.
2-Kesinlikle tarafımca yapılan sitelerin yedekleri müşterimle paylaşılmayacaktır.
3-Benm görevimin sadece, sitelerinize Adsense onay almak olduğunu bilmenizi ve buna göre Google Adsense onay durumuyla ilgili 7/24 bilgi alabilirsiniz.
3-Siteleriniz onay gönderldikten sonra kesinlikle belirli bir süre olmamakla birlikte,Google Adsensenin verilerine göre 1 ile 14 sürebileceğini unutmayınız.
4-Sitenizin onay başvurusu 3 defa red gelme durumunda tarafıma yapmış olduğunuz ödemeniz, belirteceğiniz banka hesabınıza 24 ile 48 saat içerisinde iade edilir.
5-Domain uzantısı fark etmeksizin her türlü uzantılı alan adınızla adsense onay almak için çalışabiliriz.
6-Web sitenize onay sonrası , temanızın durumuna göre reklam yerleşimini en iyi verim ve kazanç sağlayacak şekilde ücretsiz olarak tarafınıza hediye ediyorum. " Unutmayınız ki reklam yerleşimi de adsense onayı kadar önemli ve kazana bilmeniz için gereklidir."
7-Arkadaşlar bizim kurulum ve google index alma süreci 1 ile 10 gündür. Ondan sonrası duruma göre Google Adsense onaya gönderilir ve onay süreci için malesef zaman birimi belirtemiyoruz. Sonuçta onayı verecek olan Google Adsense lütfen bunu unutmayalım.
8-Çalışma öncesi alacağınız hizmetin ücreti peşin alınmaktadır.
9-Yukarıdaki maddeler dışında kendi rızasıyla iade isteyen kişilere, ödemenin %50' geri iade edilir. " Sonuçta bende bir emek veriyorum ve kişi/lere
ödeme yapıyorum. Emeğimin karşılığını almak ve emeğimin ve zamanımın boşuna gitmesini istemem.


Önemli Not : Arkadaşlar konu içerisinde her şeyi açık ve seffaf bir şekilde belirttim. Kesinlikle yapılacak olan çalışma yukarıda ki saydıklarımdan ibaret olup, sitelerinize reklam yerleşimi ücretin içerisinde olup hediye olarak düşünebilirsiniz.NOT: 1 ADET PİNSİZ ADSENSE HESABININZ 5000 ile 6000 TL GİBİ RAKAMLARA SATILDIĞI İÇİN FİYATI GAYET UYGUN TUTTUM.

-ADSENSE ONAYI İÇİN FİYATLARIMIZ-
1 domain için 4000 TL
Domain sayısı farketmeksizin her domain 4000 TL
olarak ücretlendirilir. " 3 ve üstü domainler için indirim yapılmaktadır."- İLETİŞİM BİLGİLERİ-


Whatsapp:
Linkleri görebilmek için giriş yap veya kayıt ol.
 
Son düzenleme:
Geri
Üst