98-99 | WSLİK | FİLES | TEKNIK DESTEK | REFERANSLI | İLK 5 KİŞİYE % 25 İNDİRİMLİ

salih5253

Üye
Üye
Ticaret Puanı
0
Merhaba arkadaşlar, yüksek online, sorunsuz denenmiş ve sağlam yapımı Satışa sunuyorum.
98/99 Wslik Files .
Karakter Kayması Gömülme Sorunu Fixlenmiştir.
Oyun icinde Herşey ayarlıdır .
Damageleri Kusursuz Bi şekilde Ayarlıdır .
Test Sunucumuz Vardır Girip test edebilirsiniz.

Mmotutkunlarına Özel ilk 5 Kişiye %25 indirim Uygulanacaktır.

Linkleri görebilmek için giriş yap veya kayıt ol.

Oyun içi Düzenleme(Mob--Drop vs vs) YAPMIYORUM
İtem-Harita-Mob-Npc-Binek-Pet Ekleme YAPMIYORUM

Sistem Ekleme
Sistem Çıkarma
Hata Bug Core exploit
Tasarımını Sağladıktan Sonra her türlü Gui yapabilirim.

Hakkımda Haksız yere Konuya gelip Yorum yapanlar Hakkında Suç duyurusunda Bulunucaktır !

barbut.png

nesnemarket.jpg

raidcal.jpg

login.jpg

evrimsistemi.jpg

çarkıfelek.PNG

giymelitag.jpg

Loncasistemleri.jpg

tiktok.jpg

wpemoji.jpg

Dosya Eklentileri

• black.PNG
    black.PNG
    167,3 KB · Gösterim: 21
Son düzenleme:
Bu filesi 505465465 kişi satıyor şimdi bunun asıl sahibi kim ? ve hanginiz sorunsuz satıyor ben anlamadım ki bu işten bir şey :D amacım konuyu kötülemek değildir.

millet ne satıyo diye bu kadar her şeyi kollayacağınıza kanalımızdaki sistem ekleme videolarından sistem eklemeyi öğrenirseniz bu fileslerden daha iyi files yapıp bu fileslerin kimin olduğunu umursamazsınız. sahibinin bile umurunda değildir bu çocuğun bu filesi satması ama sahibi dışında herkesin umrunda. salın abi biraz.

millet ne satıyo diye bu kadar her şeyi kollayacağınıza kanalımızdaki sistem ekleme videolarından sistem eklemeyi öğrenirseniz bu fileslerden daha iyi files yapıp bu fileslerin kimin olduğunu umursamazsınız. sahibinin bile umurunda değildir bu çocuğun bu filesi satması ama sahibi dışında herkesin umrunda. salın abi biraz.

son derece katılıyorum kendiniz daha iyisini yaparsınız.
Bende diyorum files reimleri bi tanıdık yorumları okuyunca anladım.

Paylaşılanla ne fark var o ilk sezon demişsinizde resimlere bakıldığında aynı files gibi duruyo

Bu filesi 505465465 kişi satıyor şimdi bunun asıl sahibi kim ? ve hanginiz sorunsuz satıyor ben anlamadım ki bu işten bir şey :D amacım konuyu kötülemek değildir.
Aslında Söyle açıklık getirelim herkez Ne oldugunu anlasın bu dosyalar Açılan x Sunucular var bazıları benim satışını yaptıgım dosyalardır x sunucular var Onlarda aynı dosyalardır sahibi farklıdır sadece Aramızda Olan anlaşmazlıkdan dolayı ayrılmışıstır o warez olanda 1 sene veya daha uzun bi süre oncesine ayit dosyalardır ve warez olan dosyalarıda ben satmadım Ayrdılgım kişiden almıştır ve Fazlasıyla kurcalanmıştır Kendimde indirip baktım zaten Hatta bi sorun vardı MySQL Taraflı 5.6 Dan zannedip 5.5 bile çekmişler Ve bozmuslar calıştıran cıkmadı o paylasılan dosyaları görmedim , zaten Dosyaları incelerseniz icindeki herşeyin düzenlemesi bana ayittir isimlerim bile yazıyor hayla , Ama söyle kimseyi inandırmak zorunda değilim ,
Açtırdıgım sorunsuz olan yapılar var müsterilerim bunu biliyor bana yeter .

Bu konuda haklısın Herkez ögrenip satın almakdansa , Kendini geliştirip Daha iyisini bile çıkarabilir ama Bu dosyalar Kime ayit oldugunu x Kişi bile biliyor :D Bilgisi fazla olmadıgı icin ve kafası dik oldugu için hep Kendinin zannediyor .

Aslında Söyle açıklık getirelim herkez Ne oldugunu anlasın bu dosyalar Açılan x Sunucular var bazıları benim satışını yaptıgım dosyalardır x sunucular var Onlarda aynı dosyalardır sahibi farklıdır sadece Aramızda Olan anlaşmazlıkdan dolayı ayrılmışıstır o warez olanda 1 sene veya daha uzun bi süre oncesine ayit dosyalardır ve warez olan dosyalarıda ben satmadım Ayrdılgım kişiden almıştır ve Fazlasıyla kurcalanmıştır Kendimde indirip baktım zaten Hatta bi sorun vardı MySQL Taraflı 5.6 Dan zannedip 5.5 bile çekmişler Ve bozmuslar calıştıran cıkmadı o paylasılan dosyaları görmedim , zaten Dosyaları incelerseniz icindeki herşeyin düzenlemesi bana ayittir isimlerim bile yazıyor hayla , Ama söyle kimseyi inandırmak zorunda değilim ,
Açtırdıgım sorunsuz olan yapılar var müsterilerim bunu biliyor bana yeter .

Bu konuda haklısın Herkez ögrenip satın almakdansa , Kendini geliştirip Daha iyisini bile çıkarabilir ama Bu dosyalar Kime ayit oldugunu x Kişi bile biliyor :D Bilgisi fazla olmadıgı icin ve kafası dik oldugu için hep Kendinin zannediyor .
Tekrar belirtmek isterim kötülemek maksadıyla yazmadım. çünkü bu filesi çoğu kişide görüyorum ve satmaya çalışıyorlar. Umarım emeğinin hakkını alırsın hayırlı satışlar.

Geri