7 Mart'da Açılacak Olan Pvp Server'e Ekip Arkadaşı Aranıyor!!!

leomt2

Üye
Üye
Ticaret Puanı
0
Game Master & Cheat Hunter Ve Moderatör
Başvuru Ve Alım Şartları

Başvuru Yapabilmen İçin 15 Yaşını Doldurmuş Olman Gerekiyor.
Alacagın Görev'de Çok Zaman Harcaman Gerekecektir.
LeoMt2 Takımına Girmek İçin İyi Derecede Başvuru Yaptıgın Rütbe İçin Deneyimli Olmalısın.
Oyun'a Ait Hiçbir Ortamda Hile, Reel Değerleri Karşılııgı Alım Satım, Hırsızlık Vs. Gibi Suçlardan Ceza Almamış Olmalısın.
Daha Önce Herhangi Bir Oyun Forum Takımından Çıkarılmış Olmamalısın
Adil Karar Verebilecek Muhakeme Yetenegine Sahip Olmalısın.
Günde En Az 3 Saatini Yapacagın Göreve Vermelisin.
Aktif Olarak DC Kullanmalısın.

**************************************************************************************************************************************
Başvurunun Kabul Edilmesi Halinde Erişeceginiz Özel Verileri Korumakla Mükellef Olacağınızdan Dolayı Mahkemede Geçerli Delil Olacak Olan Veri Ve Gizlilik Sözleşmesini İmzalamayı Kabul Etmelisin.
Katılmak İstediğiniz Ekip Gönüllülük Esasıyla Çalışam HomeOfis Ve Çevrim İçi Bir Ekiptir. Herhangi Bir Yönetici Maaşı Almamaktadır. LeoMt2 Yönetim Ekibindeki Çalışanlar İlk 3 Ay Sonrasında "Pirim" Verilecektir. Yönetimdekilerin Tamamı Başvuru Sonucu Oyun İçerisinden Seçilen Ve Oyun Personelleri Olarak Hizmet Etmeyi Hedefleyen Oyunculardır.
******************************************************************************************************************************************************************
Yönetim Ekibi Rütbeleri Ve Anlamları
[DC] Discord Moderatör
Grup içerisinde açık bir oturum yada panelin içeriğini belirleme, tartışmayı yönlendirme ve etkileşimli bir diyalog içinde yürütme ile sorumludur.

[DA] Discord Admin Grup İçerisinde moderatörleri ve sunucudaki üyeleri kontrol etmekle görevli, online tartışma alanları içerisinde izleme ve müdahale etme haklarına sahip olan kişilerdir.

[DSA] Discord Süper Admin Dc'deki tüm grupları ve ekipleri yönetir, discord başvuruları için [DSA] ile dc içerisinde iletişime geçilmektedir. tavsiyelerde ve dc ekipleri için yapması gereken işler hakkında yardımcı olur ve görevlendirmektedir.

[TGM] Trial Game Master Yardımcı Game Master ünvanını kazanmak için tanıtım aşammasındadır, TGM sizin için bir Yardımcı GameMaster'in bilmesi gereken gözetim altında öğrentikleri kısa bir test aşamasındadır. [GM] Başvuruları öncelikle [TGM] Olarak yetkilendirilip sonrasında yeni rütbeleri aktarılır.

[TL]Takım Lideri Takımda ki görevlilerden sorumludur takımın tüm sorumluluğunu üzerinde taşır ve takımda ki yetkililere çeşitli görevler vermekle yetkilendirilmiştir.

[GA]GameAdministrator oyundaki en yüksek otoritedir. Yeni işe alımlar yapar, kritik kararlar verir ve oyunda bir tür ekip lideridir. Oyun işletmesine devam etmesi için hataları topluluk yönetimine ve geliştiricilere aktarır. SuperGameMaster ve GameMaster hakkındaki şikayetler GameAdmins'e iletilebilir. Oyun yöneticileri doğrudan temas yok fakat gerekirse sizinle iletişim kuracaklar.

[SGM]SuperGameMaster tüm sunucuyu yönetir ve GameMaster irtibat kişisi için SGM'ler yetkilendirilmiştir..Tavsiyelerde bulunur ve GM'lere yapması gereken işler hakkında yardımcı olur. GameMaster hakkındaki şikayetler SuperGameMaster'a iletilebilir. Aksi takdirde, SuperGameMaster sizinle irtibata geçecektir.

[GM]GameMaster oyun içerisin de en çok bilinen ve en çok görülen rütbedir görevi sizleri izlemek ve hilecileri kontrol etmektir.. InGame'den çıkarak sorularınızı halledecek ve size mümkün olduğu kadar yardım edebilecek yetkilere ;sahiptir. Ayrıca uygun bir oyun oynamasını sağlar.

*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-

BAŞVURU YAPMAK İÇİN LÜTFEN BİZİMLE İLETİŞİME GEÇEBİLİRSİNİZ.
*_*
Başvurular Form Link :
Linkleri görebilmek için giriş yap veya kayıt ol.

Discord Adresimiz :
Linkleri görebilmek için giriş yap veya kayıt ol.

BYTUNCER61VİPMT2LOGO.png

Geri