Bulundu 6 becerili Sikil P ekleme npc dosyası lazım

Konu sahibinin aradığı materyalleri bulduğu için "Bulundu" öneki eklenmiştir. Eğer aynı materyalleri arıyorsanız yorumlara bakabilirsiniz. İstediğiniz materyallere bu konuda bulamadıysanız yeni konu açabilirsiniz.
Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.

Bayram68

Çaylak Üye
Üye
Ticaret Puanı
0
arkadaşlar bana sikil P yapma npc dosyası lazım ama Lycan kakter de var serverde

onu nasıl yapacagımı bilmiyorum dun de baktım da :)
Kontrol ettiğimde içinde lycan da ekli olduğunu gördüm tek yapman gereken dosyayı indirip questlerin içerisine atıp derlemen. Bu questte 40003 vnumlu item kullanılmış dilersen bunu da değişebilirsin. Ama farklı item kullanacaksan kullanacağın itemin flaglarına bak eğer yoksa quest_use yapmayı unutma.

Kontrol ettiğimde içinde lycan da ekli olduğunu gördüm tek yapman gereken dosyayı indirip questlerin içerisine atıp derlemen. Bu questte 40003 vnumlu item kullanılmış dilersen bunu da değişebilirsin. Ama farklı item kullanacaksan kullanacağın itemin flaglarına bak eğer yoksa quest_use yapmayı unutma.
dostum inan bana tam bilgim yok o konuda dün denedim olmadı sonra konu actım

senden ricam ayrıntılı bir konum yazarmısın /usr/home/game sonrası nerelere gitmeliyim ve sonrası ne yapmam lazım ?

Sen söyle kendim yaparım dersen de usr/game/share/locale/turkey/quest (belirttiğim konumda bazı dosyaların adı farklı olabilir örneğin game yerine home gibi) içine girip dilersen içine ekstra özel klasör açıp dosyayı at daha sonra;

Putty'e gir cd /usr/game/share/locale/turkey/quest yazıp enterle daha sonra

./qc klasör adı/quest adı.lua veya .quest uzantılıysa quest adı.quest yazıp enterlediğin zaman derlersin

ardından oyuna gelip /reload q yaparak derleyip kullanabilirsin.

yapamam diyorsan eğer, anydesk at bilgisayarına bağlanıp ben yapar hemde gösteririm.

yalnız bu item de benim ışınlanma yüzüğü var

Ekledim, bana discord özel mesaj ile anydesk at bilgisayarına bağlanıp yapayım.

Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.
Geri