55Games Fileslarındaki En Sevdiğim Özelliği Ekledim

Tengrist

MT Üye
MT Üye
Ticaret Puanı
0
Bugün Discord'dan sevdiğim bir kardeşim rica etmişti, daha önce x forumunda rubinum new item effect dosyasını kendimde kullanmak isterken 50 kere deneme yapıp kusursuz çalışan bir hale getirmiştim, 55Games'in zamanında açılan bir filesında görmüştüm bu new item effect ışık hızında dönüyordu çok hoşuma gitmişti, bugün arkadaşım isteyince( tabi öncelikle 6 adet farm mapi satın aldı) yapıp yolladım, sonra kendi filesıma ekledim.

Rubinumdaki new item effect:
Linkleri görebilmek için giriş yap veya kayıt ol.

Linkleri görebilmek için giriş yap veya kayıt ol.

Son düzenleme:
files warezde olan ws lik files mi?

files warezde olan ws lik files mi?
legendy'nin vsliğe çevrilmiş warezlenmiş hali + üzerine 2 aylık çalışma bulabildiğim sorunları düzelte düzelte gidiyorum ekstra pek sistem eklemedim, client taraflı psm, mob lags, full map render, map effect performans güncellemesi ekli sadece, bildiğiniz sorun varsa filesta paylaşırsanız onlara da bakarım

legendy'nin vsliğe çevrilmiş warezlenmiş hali + üzerine 2 aylık çalışma bulabildiğim sorunları düzelte düzelte gidiyorum ekstra pek sistem eklemedim, client taraflı psm, mob lags, full map render, map effect performans güncellemesi ekli sadece, bildiğiniz sorun varsa filesta paylaşırsanız onlara da bakarım
Hiç girmediğim için test etmedim başarılar.

o filesin linki varmı acaba merak ettm

Geri