Çözüldü 4 Envanter Slot Kayma Sorunu

Bu konu çözüme ulaştırılmıştır. Çözüm için konuya yazılan tüm yorumları okumayı unutmayın. Eğer konudaki yorumlar sorununuzu çözmediyse yeni bir konu açabilirsiniz.
Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.

sharap

MT Üye
MT Üye
Ticaret Puanı
0
Öncelikler Herkesin Kurban Bayramını En İçten Dileklerim İle Kutlarım :) Okuyan Herkese İyi Forumlar Dilerim.

www.png

Resimde görüldüğü üzere şöyle bir hatam var @Whistle 'nin palaştığı 4 envanter sistemini kurdum yanlış yaptığım biyerler var belliki bu bölüm tam olarak hangi dosya ve kod satırından olabilir bilgisi olan varsa yardımcı olabilir mi rica etsem. Seysr Yok.

inventorywindow.pyde 90 olan bi sayı vardı 180 ile değişicek o yüzdendir bence bi ona bak

Anlatımı baştan uygulayın. Aynı koddan iki kere değişmesi gereken yer vardı. O kısımları not ile yazmıştım.

Çözüm
Anlatımı baştan uygulayın. Aynı koddan iki kere değişmesi gereken yer vardı. O kısımları not ile yazmıştım.
Tekrar bakacağım hocam 3 defa kontrol ettim :D Muhakkak bi yerde sıkıntı varda :D çözemedim.

inventorywindow.py atabilir misin ?
Tekrar Bakayım düzeltemezsem atarım hocam.

inventorywindow.pyde 90 olan bi sayı vardı 180 ile değişicek o yüzdendir bence bi ona bak
Okısım doğruymuş hocam orda da sorun yok.

Söyledikerinizi Tekrardan Gözden Geçirince 2 kili kodların 1 tanesini es geçmişim düzelttikten sonra düzeldi. İlginiz için teşekkürler.

Son düzenleme:
Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.
Geri