• Merhaba Ziyaretçi,
  Henüz sitemize üye girişi yapmadınız. Sitemizden tam anlamıyla yararlanabilmeniz için sitemize üye olmanız gerekmektedir. Eğer sitemize daha önceden üye olduysanız, buradan giriş yapabilirsiniz. Sitemize üye değilseniz buraya tıklayarak üye olabilirsiniz.

tır


 1. Whistle

  American Truck Simulator Görüntüleri

  SCS Software, American Truck Simulator‘ın geliştirilmeye devam ettiğini yayınladığı yeni görüntülerle gösteriyor. Ağustos ayında sonra çıkması beklenen oyun Kaliforniya eyaletinde başlayacak. İlk sürüm biraz küçük olsa da yeni bir çevrenin olması oyuncuları heyecanlandırıyor. Üstelik...
 2. Whistle

  American Truck Simulator Oyununun Görüntüleri Yayınlandı

  SCS Software’in yeni tır simülasyonuna ait, oyun içi görüntüler yayınlandı. Manzaralar inanılmaz! SCS Software, Euro Truck Simulator 2 ile oyun pazarında büyük bir ilgi toplamayı başardı. Gerek grafik arayüzü, gerek tırları ile ETS2 Türk oyuncu kitlesinin de oldukça beğendiği bir yapım haline...
 3. Whistle

  Euro Truck Simulator 2 Renault Premium Tır Tanıtım Videosu

  SCS Software firmasının yeni projesi olan Euro Truck Simulator oyununun Renault Premium tır tanıtım videosunu sizinle paylaşmak istiyorum buyrun videomuzu izleyelim.
 4. Whistle

  Euro Truck Simulator 2 Mercedes-Benz Actros Tır Tanıtım Videosu

  SCS Software firmasının yeni projesi olan Euro Truck Simulator oyununun Mercedes-Benz Actros tır tanıtım videosunu sizinle paylaşmak istiyorum buyrun videomuzu izleyelim.

Üst