Yönetim Tüzüğü (PDF)

Whistle

Ruhsuz Filozof
Kurucu
Geliştirici
Yardımsever Üye
Merhaba arkadaşlar,
Bu zamana kadar yönetim tüzüğümüz kullanıcılara açılmadı. Bunun kötü bir karar olduğunu düşündüğüm için kitap gibi yazıp paylaşma kararı aldım. Sonuçta yönetime katılmak isteyen arkadaşlar olacaktır. Bu yüzden tüzüğümüzü paylaşma gereği duydum. Umarım kitabı beğenirsiniz.

Yönetim Tüzüğümüzü Okumak İçin: Tıklayınız.

Not:
Tüzükte güncellemeler olduğu zaman bu konu altından duyurulup pdf kitabı güncellenecektir.

Herkese iyi okumalar dilerim. :) :starwars:
:disney-is-frozen6::disney-is-frozen5::disney-is-frozen9::b.m.z3::b.m.z2:

Son düzenleme:

LikapaTR

I LIKE TO BAN
Admin
Geliştirici
Güzel ama über gereksiz...

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

MBayraktar

Yasaklanmış Üye
Cezalı
Hayırlı olsun. Forumumuz her dakika büyümeye devam ediyor. Forumumuzun daha iyi konumlara gelmesi dileği ile..

Cool

Üye
Üye
Bence iyi olmuş pdf haline getirilmesi yapılacak çalışmalar kitap halinde üyelere sunula bilir özel çalışmalarımız hariç :) iyi bir çalışma

Whistle

Ruhsuz Filozof
Kurucu
Geliştirici
Yardımsever Üye
Bence iyi olmuş pdf haline getirilmesi yapılacak çalışmalar kitap halinde üyelere sunula bilir özel çalışmalarımız hariç :) iyi bir çalışma
Beğenmenize sevindim. :) Kullanıcılarımız için pdf haline getirdim. Yönetime katılmak isteyenler içinde güzel oldu en azından yönetimin nasıl olduğunu öğrenebilecekler. :)

LikapaTR

I LIKE TO BAN
Admin
Geliştirici
Yorumunuz için teşekkür ederim. Yönetim için böyle bişey gereksiz olabilir fakat kullanıcılar için güzel olduğunu düşünüyorum. :)

Bak o kısımda haklısın yönetime katılmak isteyen üyeler için oldukça yararlı olabilir kendimden örnek vermek gerekirse eski forumlardan forumexe'de Rode Online bölümünde Mederatör ve Grafiker olmak için başvuru yapacak bir yer bulamadığımdan biraz araştırarak forum'un sahibinin telefon numarasını bulup aramıştım...Ne gerek var böyle aksyonlara dimi :DASDA

Whistle

Ruhsuz Filozof
Kurucu
Geliştirici
Yardımsever Üye

Whistle

Ruhsuz Filozof
Kurucu
Geliştirici
Yardımsever Üye
Tüzük Güncelleme Bildirimi;
Son güncellemeden bu yana yönetim takımımızın salt çoğunluyla onaylanan bazı maddelerden ötürü tüzükte değişiklik yaptık.

Değişiklikler kısaca;
  • MT Üye ve Usta Üye şartlarında değişiklik.
  • Forum yönetimine onaylananların kurallara ne kadar hakim olduğunu ölçmek için yapılacak olan uygulamalar.
  • Güvenlik gerekçesi ile yönetimde bulunan herkesin 2 aşamalı doğrulama sistemini aktif etmesi.
  • Yönetim arasında yapılan oylamaların temel kuralları
  • Bazı yazım hataları düzenlendi, yetkililer kısmı güncellendi.

Yeni yönetim tüzüğümüzü okumak isterseniz: https://www.mmotutkunlari.com/mmo-tutkunlari-yonetim-tuzugu-15-04-2020.pdf

21 Ocak 2016 tarihinde aldığımız karar sonucu yönetim takımı için hazırlanan kuralları tüm sitede paylaşmıştık. Bu kararımız doğrultusunda yapılan değişiklikler özetlenmiştir.

Whistle

Ruhsuz Filozof
Kurucu
Geliştirici
Yardımsever Üye
30 Kasım 2014 tarihinde benimsediğimiz yönetim anlayışını yazdığımız "Yönetim Tüzüğü"nü günümüz şartlarına ve koşullarına daha uyumlu hale getirmek, yazımı daha yalın hale getirmek için toplu değişiklik yaptık.
Güncel halini okumak için tıklayınız.

Whistle

Ruhsuz Filozof
Kurucu
Geliştirici
Yardımsever Üye
Güncelleme;
Yönetim ekibi tarafından belirli şartlara göre verilen ranklar için yapılan başvuruların değerlendirilmesi için alt kurullar oluşturulması sebebiyle değişiklik yapılmıştır.

Güncel halini okumak için tıkayınız.