Çözüldü Yeni sorun :(

Bu konu çözüme ulaştırılmıştır. Çözüm için konuya yazılan tüm yorumları okumayı unutmayın. Eğer konudaki yorumlar sorununuzu çözmediyse yeni bir konu açabilirsiniz.
Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.

ncp80

Üye
Üye
Ticaret Puanı
0
Merhaba arkadaşlar filesimde türkçe karakter sorunu görüyorum :/
Bunu nasıl düzeltebilirim ?
Locale.cfg 'deki de'yi tr yaptım ama işe yaramadı :(

Çözüm
Sorunun çözümü internette çok şuan davranışını çok iyi bulmadım açıkçası.Yardım konusu acıp isterken sorun yok ama çözüp paylaşmamak tamamen bencillik. Şahsımca hicbi kazanım elde etmiceğimden benim için birşey ifade etmiyor fakat yeni merak sarmış arkadaşlar için sistemin nelerden oluştuğunu parçadan bütüne varmak için bir adım olucagı için ve forumun bu amaçla kurulduğunu düşündüğüm için paylaşılması sizin için yerinde bir tavır olucaktır.
Kod:
10012 1254 tr
bu değerleri locale.cfg'ye girin..

Problem ordan kaynaklı değilmiş çok zor buldum ama çözümü söyleyemiyeceğim :D
Türkçe karakter sorununu fixledim
Çözümünü söylemen daha hayırlı olacaktır. Çünkü bu forumda yardım isteyen herkes çözümünü belirtmekle yükümlüdür. :)

Son düzenleme:
Forumun ahlaki kurallarına haykırı bir davranış çünkü bu sorunu yaşayan çok insan var eğer çözümünü paylaşırsanız gerçekten iyi olacaktır. Gelenler konuda görecektir. Buda sizin ne kadar yardımsever birisi olduğunu gösterir. ;)

Son düzenleme:
Sorunun çözümü internette çok şuan davranışını çok iyi bulmadım açıkçası.Yardım konusu acıp isterken sorun yok ama çözüp paylaşmamak tamamen bencillik. Şahsımca hicbi kazanım elde etmiceğimden benim için birşey ifade etmiyor fakat yeni merak sarmış arkadaşlar için sistemin nelerden oluştuğunu parçadan bütüne varmak için bir adım olucagı için ve forumun bu amaçla kurulduğunu düşündüğüm için paylaşılması sizin için yerinde bir tavır olucaktır.

Çözüm
Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.
Geri