Yardım Yeni Files Kurulumu

Konu sahibi bu konuda soru soruyor. Sorusu ile ilgili bilgisi olanların yanıtlamasını bekliyor.

sains

Üye
Üye
Ticaret Puanı
0
Herkese Merhaba

Hali hazırda kurulu bir filesim var ama sourcesi yok ben yeni sourceli files kurmak istiyorum fakat bu yeni kuracağım filesi internet siteme entegre edebilirmiyim şimdiden teşekkür ederim.

Merhaba, elinizdeki filesi satın mı aldınız ? eğer satın aldıysanız bir firmadan yüksek ihtimalle SRC verilmeyecektir sizlere. Eğer bütçeniz yok ise istediğiniz forumda kafanıza yatan size uygun gördüğünüz filesi indirip eğer makinanız var ise dosyaları entegre edebilirsiniz tabi ki.

Merhaba, elinizdeki filesi satın mı aldınız ? eğer satın aldıysanız bir firmadan yüksek ihtimalle SRC verilmeyecektir sizlere. Eğer bütçeniz yok ise istediğiniz forumda kafanıza yatan size uygun gördüğünüz filesi indirip eğer makinanız var ise dosyaları entegre edebilirsiniz tabi ki.
Hocam bu işlemi gerçekleştirdik fakat siteye nasıl entegre edeceğim acaba siteden kayıt olabiliyordum satın aldığım yerden yeni files yükledim şimdi nasıl siteden kayıt olabilirim

Hocam bu işlemi gerçekleştirdik fakat siteye nasıl entegre edeceğim acaba siteden kayıt olabiliyordum satın aldığım yerden yeni files yükledim şimdi nasıl siteden kayıt olabilirim
Makina aldığınız firmaya MySQL şifrenizi iletin onlar sizin yerinize kurulum yapacaktır.

1-Sunucuyu alırken domain satın aldıysanız bilişim firması üzerinden yüksek ihtimalle Site Ftp dosyalarınıda beraberinde size vermiş olacaktır. Site ftpye Login olup dosyaları masaüstüne aktarın grepWin ile Ip adresinizi aratın. oradan Düzenlemeleri kendinize göre yapabilirsiniz.

2-Eğer bu şekilde bir çözüme ulaşamazsanız , Yeni kurduğunuz filesin mysql şifresini Sunucu kurarken kullandığınız mysql şifresi ile aynı yapın Belki o zaman sorunun çözülür. çünkü site, ıp ve sql`den çekiyor. Haricinde bilişim filesinin içerisindeki sunucunuzun sitesi ile alakalı sql dosyalarını masaüstüne çıkartın onu yeni kullandığınız filesin mysqlına tanımlayın.

3-Hiçbir türlü çözüme ulaşamıyorsanız direkt kendinize yeni bir hosting satın alın ve oraya yeni bir panel kurulumu yapın garanti çözüm olarak.

Geri