Çözüldü Villa Files kurulumu için yardım

Bu konu çözüme ulaştırılmıştır. Çözüm için konuya yazılan tüm yorumları okumayı unutmayın. Eğer konudaki yorumlar sorununuzu çözmediyse yeni bir konu açabilirsiniz.
Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.

dododediler

Üye
Üye
Ticaret Puanı
0
Merhaba arkadaşlar Villa Files`ı indirdim ve putty üzerinden kurulumu sorunsuz bir şekilde hallettim.
metin2`nin eski sürümünü internetten indirdim ve masaüstüme kurdum içerisine dosyaları aktardım ve root`daki serverinfo`da düzenlememi yaptım.
Files`in içerisinde arkadaşın dediği gibi Configlerin ( Channel1,Channel2,Channel3,Channel4,game99 diyordu) içerisinde bu değişiklikleri uyguladım.
Yani Configlerin içerisini açıp en altına bunları yapıştırıp kendi İP adresimi girdim.

Filezillaya giriş yapın
/usr/game/
*Bu dizindeki

*Channel1
*Channel2
*Channel3
*Channel4
*game99

*Dosyaların içindeki confinglere
*Alttaki kodları ekleyin

pk_server: 1
adminpage_ip: 127.0.0.1 >>>> 127.0.0.1 yazan yere sunucu ipnizi yazın
adminpage_ip0: 127.0.0.1 >>>> 127.0.0.1 yazan yere sunucu ipnizi yazın
adminpage_ip1: 127.0.0.1 >>>> 127.0.0.1 yazan yere sunucu ipnizi yazın
adminpage_ip2: 127.0.0.1 >>>> 127.0.0.1 yazan yere sunucu ipnizi yazın
adminpage_ip3: 127.0.0.1 >>>> 127.0.0.1 yazan yere sunucu ipnizi yazın
adminpage_password: 23'4%1yyCb2321jjl567312CC12312312412123123

*Reboot atın

Fakat Sunucuya bağlanırken hata mesajı alıyorum İPleri düzgün yazamadığımı zannediyorum Mysql falan çalışıyor yardımcı olabilecek arkadaşlar varmı acaba ?
Yardımcı olmak isteyen arkadaşlara herşeyi atabilirim lütfen yardımcı olun okuduğunuz için TEŞEKKÜRLER.

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş:
@dododediler İyi günler öncelikle hatanızı anlayabilmek için putty de oyunu başlattıktan sonra her hangi bir hata yazıyor mu ve açtığınız kanalların dosyasına girin ve syserrlere bakın hangi hatayı aldığınızı görürsünüz
bakacağınız yerler örnek olarak:
auth
channel1
db
game99

Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.
Geri