Vatansever server files 55-120 | Sorunsuz 10k online gördü

Her şeyi kişilerden beklemeyin bir de siz sökmeyi deneyin ayrıca paylaşıcam dedi diye de kişilerin bir şeyleri paylaşma zorunluluğu yoktur vazgeçin o sevdadan bir şeyler ters gidince kişilerden ümitleri kesmekten. Bir şeyler geliştirmek, sistem söküp eklemek felan zaten oldukça zaman isteyen ve bir o kadar mental yıpratabilen bir iş iken.
Tamamda ramazan tamazan nicin üzüyorsun bu cocugu belki anlamiyor 🥹 video isinide makarasina attım tabikide mecbur deil kimse kimseye 😀 biraz pozitif olalim

@Svarog kolaylık sağlayacak paylaşım yaptı13.0 a sorunsuz kurulum yapılıyor
Linkleri görebilmek için giriş yap veya kayıt ol.

buda giriş yapılabildiğinin kanıtı olsun
61399ce5840ad7922ab5e2bfe91f7fb6.png

Son düzenleme:
hersey tamam oyun aktif pack kapandı metin2client buil almama ragmen oyuna girmiyor :( syser yok

build alırken sonda sha265 ld error alan varsa makefileden static 0 yapın düzelir

şu pack olayını halleden upluoadlasın yaa kafayı yiycem 😂😂 localeinfo hatası veriyo

Son düzenleme:
şu pack olayını halleden upluoadlasın yaa kafayı yiycem 😂😂 localeinfo hatası veriyo
Bizzat kendim yaptım bu konuda bilgim olmamasina ragmen

Root
LocaleInfo.py localeinfo.py yaptim
Usicrpt > OptionDlg.py ismini optiondlg.py veya optiondig.py ikisinide denersin yaptim
Sorun cozuldu benimde sorunum oyuna start veriyorum ch acılyor ps konutundada oyunun baslamadigi gozukuo malesef

otomatik avı söktüm kendi filesıma ekledim ama karakter seçtikten sonra oyundan atıp aşağıdaki hatayı veriyor.
syserr.txt:
0324 15:37:15149 ::
uiautohunt.py(line:37) LoadWindow
ui.py(line:3320) GetChild

autowindow.LoadDialog.BindObject - <type 'exceptions.KeyError'>:'tekvurus'

otomatik avı söktüm kendi filesıma ekledim ama karakter seçtikten sonra oyundan atıp aşağıdaki hatayı veriyor.
syserr.txt:
0324 15:37:15149 ::
uiautohunt.py(line:37) LoadWindow
ui.py(line:3320) GetChild

autowindow.LoadDialog.BindObject - <type 'exceptions.KeyError'>:'tekvurus'
autohuntun uiscriptteki pysinde tekvurusu bul onun üstünde board2 button3 gibi typeler vardır onları kendi ui.pynde tamamla

I built the game, db and client, but when I turn on the server it does not start. What packages do I need to enter in the bsd machine to make it work?

i whaiting for tutorial how config the bsd.

Son düzenleme:
Geri