Duyuru Üyelik Kayıtlarında E-Posta Doğrulama Zorunluluğu

Whistle

S İ N İ R L E N M E K
Site yetkilisi
Kurucu
Kurumsal Üye
Geliştirici
Yardımsever Üye
Ticaret Puanı
2
Merhaba arkadaşlar,
Artık sitemize kayıt olurken mail adresinizi doğrulamanız gerekmektedir. Mail adresi doğrulanmayan hesaplar forumda herhangi bir içerik açamaz.
Bu karar doğrultusunda kullanıcılarımızın çoğunu maillerini onaylaması için statülerini güncelledik.

Mail onay sistemini aktif etmemizin diğer sebebi ise başkalarının mail adresinin kullanımının önüne geçmektir.

Eğer eski maillerine ulaşmada sorun yaşayan olursa yeni üyelik açmak yerine sitemizin iletişim bölümünden bildirebilirler.

Son düzenleme:
Merhaba arkadaşlar,
Artık sitemize kayıt olurken mail adresinizi doğrulamanız gerekmektedir. Mail adresi doğrulanmayan hesaplar forumda herhangi bir içerik açamaz.
Bu karar doğrultusunda kullanıcılarımızın çoğunu maillerini onaylaması için statülerini güncelledik.

Mail onay sistemini aktif etmemizin diğer sebebi ise başkalarının mail adresinin kullanımının önüne geçmektir.

Eğer eski maillerine ulaşmada sorun yaşayan olursa yeni üyelik açmak yerine sitemizin iletişim bölümünden bildirebilirler.
Olamaz bu yapılamaz bu bana nayırrrr niye yaptın bunu vistıl aah kan akıyor galiba ölüyorum aaarghh :(
ha yok yok salçaymış :p ha iyiymiş ama dahada geliştirebilirdin :/ 10 üzerinden 1 verdim telefon doğrulaması şart hayal kırıklığı yaşadım sjsjsjs

İleride oda olur. Site yenilecek zaten. Bunlar ön düzenleme.

Geri