Usta Üyelik Başvurusu Yapabilmek İçin Gerekli Şartlar

Whistle

Ruhsuz Filozof
Kurucu
Geliştirici
Yardımsever Üye
  1. MT Üye olamanız gerekmektedir. (Şartlar İçin: Duyuru : - Kullanıcı Terfilerinde Değişiklikler)
  2. +250 mesaj ve en az 100 beğeni sayısına ulaşmanız gerekmektedir.
  3. Usta Üye olmak için bir çok şeyden anlamanız gerekmektedir.
    Usta Üye olmak bir çok yerde bilginiz olması gerek, olursa ancak öyle Usta Üye rankını verebiliriz,.
  4. Mesajlarınız, şikayetleriniz ile üyelere & forum yönetimine yardımcı olmak
    Usta Üye, yönetim öncesi bir rütbe olduğundan, bizim için moderasyon kavramını ne kadar kavradığınız, üyelere ne kadar yardımcı olduğunuz ve bunun yanında şikayetleriniz ile forum yönetimine ne kadar yardımcı olduğunuz, atamalarda büyük rol oynuyor.
  5. Daha önceki tavrınız
    Usta üye, forum Ustalığınızı temsil edeceğinden dolayı, Usta Üye olmadan önceki durumunuz göz önüne alınacaktır, forum yönetimine hakaret&bilgi sızdırma tarzı sebeplerden banlanan üyelerimizin başvuruları askıya alınacaktır.
  6. Forumda en az 30 gününüzü tamamlamış olmanız.
  7. Gereksiz Deneme Mesajları, Çöp Kutusu, Kilitli Konular tüm paylaşımlara dahil edilmeyecektir.
  8. Türkçe yazım kurallarına uyulması ve konu düzenine önem verilmesi gerekmektedir

Yazım Kuralları: Forum Kuralları ve Yazım Kuralları

Bu şartlara uyduğunuzu düşünüyor ve Usta üyelik başvurusu yapmak istiyorsanız TÜM PAYLAŞIMLARIM bölümüne bir adet paylaşımlarınızın bulunduğu konuyu açtıktan sonra bekleyiniz. Yönetim uygun görürse Usta Üye rankını verecektir.

Not: MT Üye olmadan, Usta Üye grubuna katılım başvurusu yapamazsınız!

Son düzenleme:

Whistle

Ruhsuz Filozof
Kurucu
Geliştirici
Yardımsever Üye
Güncelleme;
1. Öncelikle usta üye olabilmek için, önceden belirlediğimiz belli forumlara, aşağıda belirtilmiş sayıda konu açmanız gerekiyor (en az)
  • Fragmanlar: 10 konu
  • Spor dünyası : 10 konu
  • Sağlık ve yaşam : 10 konu
  • Müzik Çeşitleri Tartışma - Paylaşım : 10 konu
Bu madde yürürlükten kaldırılmıştır.

2. "En az 250 mesaj olması gerek" maddesi "MT Üye olmak zorundadır" olarak değiştirilmiştir.
3. "Türkçe yazım kurallarına uyulması ve konu düzenine önem verilmesi gerekir." maddesi eklenmiştir.

---------------------------------------------------
MMO Tutkunları yönetimi olarak tüzüğün bize verdiği yetkiye dayanarak oylamalar sonucu forumda yer alan mevzuatlarda değişiklik yapılabilir. Değişiklik yapıldıktan sonraki dönemi ektiler. Değişiklik öncesinde Usta Üye olanlar varsa yeni karara göre yeterli görülmeyip yetkisi alınmaz. Lakin bazı önemli değişikliklerde büyük bir çoğunlukla geçmiş zamanı da etkileyebilir.

Yönetim Tüzüğü: Yönetim Tüzüğü (PDF)