Ücretli Teknik Destek / Directx9 Pazarlı ve Pazarsız Altyapılar

Artık istediğiniz filese grafik güncellemesini kurabilirim. Detaylı bilgi için özel mesajdan ya da discorddan ulaşabilirsiniz.

Hayırlı satışlar. Aktif oyun var mı kurulum sağladığınız, directx güncellemekten ziyade oynatabilmek çok önemli. Kullanıcıların büyük çoğunluğu düzgün kurulmamış dx9’da giriş sıkıntıları yaşayabiliyor.

Hayırlı satışlar. Aktif oyun var mı kurulum sağladığınız, directx güncellemekten ziyade oynatabilmek çok önemli. Kullanıcıların büyük çoğunluğu düzgün kurulmamış dx9’da giriş sıkıntıları yaşayabiliyor.
zenarise girişte sıkıntı yaşamıyorsan bunda da yaşamazsın. teşekkürler.

vize başvurum olumlu sonuçlandığı için sıradaki satış fiyatı tek seferlik indirilmiştir. yakalayan alır.

zenarise girişte sıkıntı yaşamıyorsan bunda da yaşamazsın. teşekkürler.
Zenariste bazı oyuncular girişte problem yaşamıştı diye hatırlıyorum, yanlış anlamayın beni lütfen. Meraklısı olarak bilgilenmek istedim. Aktif bir oyuna kurulum yaptıysanız ilgileniyorum güncelleme ile

Zenariste bazı oyuncular girişte problem yaşamıştı diye hatırlıyorum, yanlış anlamayın beni lütfen. Meraklısı olarak bilgilenmek istedim. Aktif bir oyuna kurulum yaptıysanız ilgileniyorum güncelleme ile
aktif oyuna kurulum yapmadım ama zenaristen sorun yaşayan duymadım belki pcsi kötü kişiler yaşamış olabilir. metin2boardda aynı güncellemeyi kullanıyor. istiyorsan gir dene sıkıntı yaşamazsan gel.

Linkleri görebilmek için giriş yap veya kayıt ol.

daha kaliteli bir adres sunabilmek için discord sunucusu açmış bulunmaktayım. tüm müşterilerimi ve potansiyel müşterilerimi beklemekteyim.

Geri