Çözülemedi Ticaret Penceresi log sorunu

Ne yazık ki bu konuda sorulara çözüm bulunmuyor. Eğer konuda yorumlar varsa hepsini inceleyebilirsiniz. Belki sizlerin sorununuzu çözmek için için ipuçları bulabilirsiniz.
Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.

MEKA

Discord: mekaprojects
Site yetkilisi
Süper Moderatör
Premium Üye
Grafiker
Geliştirici
Yardımsever Üye
Ticaret Puanı
2
ticaret ekranında eklenen itemin log kayıtları gözüküyor aynı ticaret penceresini ben ekledim fakat log kayıtları item ekleyince çalışmıyor yani kabul edince felan loglarda gözüküyor item eklenince şu eklendi felan yazmıyor
itemekleme.gif

Sistemin paylaşıldığı yerde nasıl bilgi verilmiş. İtem eklendiği gibi aşağıda yazıyor dediler mi?

sistem görsellerinde felan öyle bişey yok o gifte yapan kişi ek kod eklemiş sanırım

Sistemde ki işlevlerin çalıştığı kodlardan yola çıkarak item eklendiği anda bilgi mesajını gitmesini sizde sağlayabilirsiniz. Yapamazsanız bana sistemin paylaşıldığı konunun linkini gönderin bi incelerim

Konuda ki videoda da aynı gözüküyor. Sadece kabul edilince vs bilgi giriyor.
Sistemi eklemedim ama kodlardan yola çıkarak şöyle bir şey yaptım;
Arat;
Python:
net.SendExchangeItemAddPacket(attachedInvenType, SrcSlotNumber, DstSlotNumber)

Altına ekle;
Python:
self.LogsDropList.AppendItem(self.Item(self, "%s %s itemini ticarete ekledi." % (str((time.strftime("[%H:%M:%S]"))), item.GetItemName()), 0))

kodu test etmedim siz bi deneyin bakalım olacak mı. Lakin sadece eşyayı ekleyen kişide gözükecektir bu. Bu çalışırsa karşı tarafa da bilgi gitmesini sağlamak için kodları biraz daha kurcalarım.

Son düzenleme:
Konuda ki videoda da aynı gözüküyor. Sadece kabul edilince vs bilgi giriyor.
Sistemi eklemedim ama kodlardan yola çıkarak şöyle bir şey yaptım;
Arat;
Python:
net.SendExchangeItemAddPacket(attachedInvenType, SrcSlotNumber, DstSlotNumber)

Altına ekle;
Python:
self.LogsDropList.AppendItem(self.Item(self, "%s %s itemini ticarete ekledi." % (str((time.strftime("[%H:%M:%S]"))), item.GetItemName()), 0))

kodu test etmedim siz bi deneyin bakalım olacak mı. Lakin sadece eşyayı ekleyen kişide gözükecektir bu. Bu çalışırsa karşı tarafa da bilgi gitmesini sağlamak için kodları biraz daha kurcalarım.
çalışıyor dediğiniz gibi karşı görmüyor bunları birde item ekledikçe log ekranı aşşağıya kayması daha iyi olabilir item ekliyoruz satır dolunca otomatik yukarda kalıyor yeni eklenen itemleri göremiyoruz yani
Linkleri görebilmek için giriş yap veya kayıt ol.
belki fikir alırsınız buradan ben baktımda biraz anlamadım :D

Son düzenleme:
Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.
Geri