✅Sorunsuz Sistem Satışlarımız Başlamıştır ✅

Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.

bckntr

Discord : zimbatr
Geliştirici
Yardımsever Üye
MT Üye
Ticaret Puanı
0
✅ Okuduğunuz sistemleri ücretsiz paylaşacağım satan kişilerinde zoruna gittiği için ücretsiz paylaşıp herkesin kullanması ve satan onlarca kişiyi susturacağım.

Bir kaç güne paylaşacağım müsait bir zamanda diğer çekemeyen antenler indirin de warez filesinize eklersiniz :D

Alışkınız metin2 camiasında bu tarz durumlara

Son düzenleme:
Merhaba,
Kategori kuralları gereği şu maddelerde bulunan bilgileri konunuza ekleyin.

Ürün İlgili İlgili Ön Bilgiler
Madde 4

1. Satıcı satacağı içerik ile ilgili detaylı bilgiler vemelidir. İçeriği doğrulayan materyaller kullanmalıdır.

Ürün İle İlgili İleriye Dönük Bilgiler
Madde 5

Satıcı, satış konusunda ileriye dönük olarak şu bilgileri vermek zorundadır.
a) Güncelleme desteği
b) Kaç yıllık destek verilmesi gerektiği. Verilen desteğin kapsamı.

- ✅ Konu güncellendi.

Zaten piyasada olan sistemleri satmaya çalışıyorsun gibi geldi bana konunu baltalamak gibi olmasın güzel kardeşim ama kendin yapmış olduğun bir sistemi göremiyorum.

Zaten piyasada olan sistemleri satmaya çalışıyorsun gibi geldi bana konunu baltalamak gibi olmasın güzel kardeşim ama kendin yapmış olduğun bir sistemi göremiyorum.
Zaten piyasda herkes bu sistemi sattığını söyleyip dolandırdığı için haklısın, piyasada satıyorum diyen çok var. :)

Son düzenleme:
Zaten piyasda herkes bu sistemi sattığını söyleyip dolandırdığı için haklısın piyasada satıyorum diyen çok var haklısın. :)
Pekala madem;

1) Nyami'nin satış konusunda var isteyen kendisinden satın alabilir. (Sadece gui giydirmişsin)
2) Zar sistemi -
Linkleri görebilmek için giriş yap veya kayıt ol.

3) Animasyonlu pencere -

4) Lonca lideri & generali sistemi -

5) 1-1 ws turnuvası -

satın almak isteyen kişiler paranıza değer veriyorsanız, ilk olarak bu paylaştıklarımı gözden geçirsinler kolay gelsin.

Pekala madem;

1) Nyami'nin satış konusunda var isteyen kendisinden satın alabilir. (Sadece gui giydirmişsin)
2) Zar sistemi -

3) Animasyonlu pencere -

4) Lonca lideri & generali sistemi -

5) 1-1 ws turnuvası -

satın almak isteyen kişiler paranıza değer veriyorsanız, ilk olarak bu paylaştıklarımı gözden geçirsinler kolay gelsin.
X kişi satıyor diye kimse satmasın mı dostum :) ve attığın linkleri dene bakalım ne kadar sorunsuz :) deneyip dön bana

Raidcall sistemini ben müşteriye sattım sana değil, oradan alıp gui değiştirip satıyor olman hoş değil.

X kişi satıyor diye kimse satmasın mı dostum :) ve attığın linkleri dene bakalım ne kadar sorunsuz :) deneyip dön bana
ozaman bende bi şekilde bu konudakilere ulaşıp satsam tepkin bu şekilde mi olacak? son dönemlerde metin2 piyasasındaki bazı kişiler o kadar yüzsüzler ki utanma duyguları sıfırlanmış. bi policeman bi zımba. isimleride çok değişik xd.

ozaman bende bi şekilde bu konudakilere ulaşıp satsam tepkin bu şekilde mi olacak? son dönemlerde metin2 piyasasındaki bazı kişiler o kadar yüzsüzler ki utanma duyguları sıfırlanmış. bi policeman bi zımba. isimleride çok değişik xd.
hiç sorma bi hasanmacit var çekemiyor insanları :D ulaşıp satsam kısmına gelirsek saygı duyarım ve ben hariç herkes satıyor MaşAllah. Herkes benim yazmamı beklemiş galiba patlamak için.

Haddini bilerek konuş *mesaj kaldırıldı* az ötede zırla sonra gel macitim hadi abim kanalına video çekte youtuber abi olursun belki :D haline acıyorum moruk vallaha :D neyse macitim sen yazmaya devam et klavyemin tuş ömrüne yazık basmicam sana daha fazla.
ben videoyu mmotutkunlarının youtube kanalına çektim ki insanlar bir şeyler öğrensin. kaç kişi yorum attı videolara saolasın, allah razı olsun diye. tabi sen böyle iyi insan ilişkilerine alışık değilsindir sağdan soldan arkadaşlarından topladıklarını sattığın için kimse sevmiyordur seni. üzücü...

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş:
Evet konu güncellendi ve diğer *mesaj kaldırıldı* susturmak amacı böyle bir iyilik yapacağım.
1-ücretli sistem yazıp satan kişilerin emeğini bedavadan bularak satıp onların hakkına girmek
2-marifetmiş gibi bu emekleri ücretsiz paylaşacağını söylemek
3-emeğiyle çalışan veya başkalarının emeklerini savunan insanlara lavuk demek

@Whistle arkadaş banlanmalı mı acaba?

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş:
1-ücretli sistem yazıp satan kişilerin emeğini bedavadan bularak satıp onların hakkına girmek
2-marifetmiş gibi bu emekleri ücretsiz paylaşacağını söylemek
3-emeğiyle çalışan veya başkalarının emeklerini savunan insanlara lavuk demek

@Whistle arkadaş banlanmalı mı acaba?
10 kişiden fazla aynı sistemleri satması sorun olmuyorda düşman bellediğiniz insanlar satınca ne kadar da zorunuza gidiyor :) çok keyif aldım bu konuda :D teşekküler halis mulis macit :D

10 kişiden fazla aynı sistemleri satması sorun olmuyorda düşman bellediğiniz insanlar satınca ne kadar da zorunuza gidiyor :) çok keyif aldım bu konuda :D teşekküler halis mulis macit :D
yav şu yorumu okuyan sanacak ki senle bu konudan önce de düşmandık. kimseye düşmanlığımda yok ayrıca. konu öne çıkınca ve diğer arkadaşlar durumu yorumda belirtince bende konuya dahil oldum. ayrıca bu sizin gibi yeni yetmeler dışında piyasadaki eski kişilerin hiçbiri bir diğerinin emeğini satmıyor. warez sistemleri satmıyor.

Herhangi bir satış işlemi yapılmadığı için ve satış konusu kritilerini karşılamadığı için konu kapatıldı.

Ek olarak; diğer bütün forumlarda olduğu gibi burada da forum kuralları gereği satışı yapılan bir sistemi bilerek veya bilmeyerek paylaşmak kesinlikle yasaktır.
MMOTutkunları warezi destekleyen bir site değildir.

Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.
Geri