Sonitex Basic Offline Shop

Darklovers

Bayrakları bayrak yapan üstündeki kandır.
MT Üye
Ticaret Puanı
0
Sevgili MMO Tutkunları Ailesi,

Bugün, uzun bir süredir birlikte olduğumuz bu yolculuğa son verme vakti geldi. Metin2 benim için sadece bir oyun değildi, aynı zamanda bir arkadaşlık ve macera kaynağıydı. Birlikte geçirdiğimiz saatler, unutulmaz anılarla dolu bir deneyim oldu.

Ancak, şimdi yeni bir yolculuğa çıkmak ve yeni ufuklara yelken açmak için zaman geldi. Bu kararı vermek kolay olmadı, ancak yaşamın değişen dinamiklerine ayak uydurmak ve yeni şeyler keşfetmek için gereklidir.

Metin2'ye olan bağlılığımı ve desteğinizi asla unutmayacağım. Bu oyunun bana kattığı değerli arkadaşlıklar ve deneyimler, her zaman kalbimde bir yer edinecek.

Hepinize sonsuz teşekkürler. Oyunu oynamayı ve geliştirmeyi bıraktım, ancak forumda yine ara ara gezineceğimi belirtmek isterim. Ayrıca, size bazı dosyaları veda hediyesi olarak paylaşmak istiyorum.

Not: Herhangi bir destek verilmeyecektir. Lütfen özelden mesaj göndermeyin.

Sonitex Basic Offline Shop :
1-) Kaşmir Paket Sistemi Kaldırıldı Komple (Render Target Ben Kullanmadığım İçin)
2-) Inventory Slot Marking Sistemini Eklemeniz Gerekmektedir.
3-) Mouse Wheel Event Sistemini Eklemeniz Gerekmektedir.
4-) Official Button Functions Eklemeniz Gerekmektedir.
5-) İtem Kopyalama Bugu Fixlendi
6-) K envanter ve Yansıtma Sistemlerine Uyarlı Değildir. (Ben Kullanmadığım İçin Kaldırmıştım)
7-) 71221 Kodlu Nesne İle Pazarı 2 Sayfalı Olarak Açabilirsiniz
:cool: 72355 ve 72356 Kodlu Nesneyi Kullanmadan Pazar Açarsanız Oyunda Olduğunuz Sürece Pazar Gözükür Kullanırsanız Oyunda Olmadığınız Zamanda Gözükür Süre Boyunca

9-) Warning'ler Çözüldü
10-) Sorunsuz Çalışır (Metin2 Official won sistemi Sorunsuz Max 999)

Burayı görüntülemek için üye girişi yapmalı veya kayıt olmalısınız.

Ekran Alıntısı.PNG

paylaşım için teşekkürler. niye başka denizlere yelken açıyorsun acaba özel değilse?

Artık Eskisi Gibi Bir Hevesim Kalmadı Bayadır Bırakmayı Düşünüyordum Konuşmuştuk Hatta Senle de Kendimi Farklı Dallara Atmak İstedim :D
hadi bakalım hayırlısı olsun hakkında ama bu kadar erken emeklilik önermiyorum haberin olsun

Geri