Çözüldü Simya Sorunum

Bu konu çözüme ulaştırılmıştır. Çözüm için konuya yazılan tüm yorumları okumayı unutmayın. Eğer konudaki yorumlar sorununuzu çözmediyse yeni bir konu açabilirsiniz.
Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.

nhympex

Üye
Üye
Ticaret Puanı
0
Merhaba arkadaşlar hayırlı bayramlar öncelikle sorunum şu simya açıkken simya taşı çıkartabiliyorum bunu nasıl engelleyebilirim simyaya sağ tıkladığımda uyarı veriyor onu yapabildim ama simyayı simya envanterine sürüklerken hiç bi türlü uyarı vermiyor yani simya aktif iken simyaları çıkartıp takabiliyorum bunu nasıl engelleyebilirim şimdiden teşekkür ederim yardımlarınız için :)

Adsız.jpg

sadsad.jpg

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş:
Çözüm
Sorunu çözdüm arkadaşlar, char itemde Simya açıkken simya çıkarılmasını bir nebzede olsa engelledim ama simya takarkeni ayarlayamadım .
char_item.cpp:
            if (item->IsDragonSoul())
            {
                if (DSManager::instance().IsActiveDragonSoul(item) == true)
                {
                    ChatPacket(CHAT_TYPE_INFO, LC_TEXT("ENGEL_SIMYA"));
                    return false;
                }

işinize yarayabilir. aslında çok basit bi kodlama yeni başladığım için ufak sorunları çözmekte sorun yaşıyorum kendi sorunumu kendim hallettim :D tek sorunum simyada simya açıkken simya takılması
Sorunu çözdüm arkadaşlar, char itemde Simya açıkken simya çıkarılmasını bir nebzede olsa engelledim ama simya takarkeni ayarlayamadım .
char_item.cpp:
            if (item->IsDragonSoul())
            {
                if (DSManager::instance().IsActiveDragonSoul(item) == true)
                {
                    ChatPacket(CHAT_TYPE_INFO, LC_TEXT("ENGEL_SIMYA"));
                    return false;
                }

işinize yarayabilir. aslında çok basit bi kodlama yeni başladığım için ufak sorunları çözmekte sorun yaşıyorum kendi sorunumu kendim hallettim :D tek sorunum simyada simya açıkken simya takılması

Çözüm
Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.
Geri