Yardım Silah Kostüm Sistemi (Costume Weapon System) Arıyorum

Konu sahibi bu konuda soru soruyor. Sorusu ile ilgili bilgisi olanların yanıtlamasını bekliyor.

dePayens

Üye
Üye
Ticaret Puanı
0
Herkese merhabalar,
Elinde düzgün çalışan bir Silah kostüm sistemi olan var mı?
2 filesten sökmeyi denedim ancak define'ları tam yapılmamış sanırım bir nokta patlıyor.

Yardım edebilecek varsa yazabilir mi rica etsem?

Bölüm kuralları Madde 2/F-2 ihlali ve reklam/spam

3D Oyun Geliştirme Ekipman Uygulamalı (MMORPG) Eğitim Seti Açık Link​

https://www.udemy.com/course/3d-oyu...mal-mmorpg/?referralCode=C1EC83E3886B76EA61FA

Udemy Eğitim setimi satın alabilirsin. İçerisinde effect sistemi ve kurulum videosu mevcuttur. Daha fazlası için satın alabilirsin. 5 Yıldız verip yorum atıp udemy üzerinden özel mesaj atabilirsin destek için. Eğitim içerisinde birçok kostum ve modelde verilmektedir. Haricinde yakında güncellemelerde gelicektir. Video eklemeleride senin için faydalı olacaktır. Bölüm 10 içerisinde istediğinden fazlası mevcuttur. Elindeki files internetten buldugun bir files ise eğitim seti içerisinde verdiğim filesi kullanmanı tavsiye ederim.​

Son düzenleme:
Aldığın Hata nedir , Bi sistem eklediginde hemen vaz gecme Arkadasın attıgı Weapon sistemi zaten Sorunsuz , aldığın hatayı burada bizimle paylaşırsan cözümlenir .

Akşam saat 19:00 22:00 arası benimle iletişime geç.. özelden baglanıp sorunlarının hepsini çözeyim sana da anlatayım. @dePayens Yaşamış oldugun sorunlar basit çözümlü sorunlar.

Geri