Sıfırdan Adobe Premiere Pro Kullanımı ve Kısa Video Yapımı Eğitim Seti

Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.

SemihSEL

Semi Yazılım
Cezalı
Ticaret Puanı
0
Sıfırdan Adobe Premiere Pro Kullanımı ve Kısa Video Yapımı Eğitim Seti

13773 eklentisini görüntüle

NELER ÖĞRENECEKSİNİZ

Bu eğitim seti ile Adobe Premiere Pro programının kullanımına hakim olacaksınız.
Videolarınıza geçiş efektleri eklemeyi öğreneceksiniz.
İndirilebilir materyeller ile çok daha etkili bir eğitim elde edeceksiniz.
Hiç bilginiz olmasına bile gerek yok Adobe Premiere Pro programının kullanımında uzmanlık seviyesinde tamamen öğreneceksiniz.
Sizler için bir araya getirdiğim özel efekt paketlerine sahip olabileceksiniz.
Düzenli bir çalışma ortamı sağlamayı ve hızlı çalışmayı öğreneceksiniz.
Hiç bir deneyim gerekmez. Bilmeniz gereken her şeyi öğreneceksiniz sadece öğrenme isteği ve arzusunuzun olması yeterli...

NOT : Yakında metin2 ye yönelik Fragman videosu yapımı, Reklam videosu yapımı, Oyun Videosu Editleme, ve Oyuna yönelik kısa video yapımı videolarıda Fırsatını buldugum bir an yeni bölümler açarak ekleyeceğim.
EĞİTİM SETİNE AŞAĞIDAKİ LİNKLERDEN ULAŞABİLİRSİNİZ..

Udemy Fırsatlarından yararlanmak için aşağıdaki linki kullan;
https://www.udemy.com/course/sfrdan...video-yapm/?referralCode=CF38597626C4CF508C3A

Udemy e degil bana kazandırmak için ve destek olmak için aşağıdaki linki kullan ve promosyon kodunu gir;
https://www.udemy.com/course/sfrdan...a-video-yapm/?couponCode=D8328A42A73D48246AB2

Etkin/Planlanmış kupon promosyon kodu;

D8328A42A73D48246AB2
Eğitim Seti Kısa Tanıtım Önizleme Videosu
daha fazlası için udemy linklerini ziyaret et.

Son düzenleme:
internetteki 500 tane beleş içerik yerine neden bunu 170 tlye alalım?

bir tek bu degil abi hep aynısını yapıyor bütün konularıma tarafıma saldırgan davranıyor. Ne niyetle yazdıgı açıkça belli zaten. Diğer Konumdaki yorumlarıda okuyabilirsiniz. Bu duruma dur demeniz lazım beni oldukça rahatsız ediyor. çoçuk gibi davranışlar sergiliyor. ne sustan nede durdan anlıyor.. utanmasa beni kimse banlayamaz diycek.. Şahsin da yorumunu silmeniz dileklerimle.. saldırgan ve forum huzuruna zarar veren eylemler yaptıgı açıkça ortadadır. Normal biri yazmış olsa okey ama kişi bütün konularıma aynısını yapıyor saldırgan eylemler içerisinde bulundugu açıktır. Kişinin ilk Yorumunu da Kaldırın Lütfen ve şahsi uyarın lütfen birdaha saldırgan yorum atmasın. tşk ederim..

Son düzenleme:
bir tek bu degil abi hep aynısını yapıyor bütün konularıma tarafıma saldırgan davranıyor. Ne niyetle yazdıgı açıkça belli zaten. Diğer Konumdaki yorumlarıda okuyabilirsiniz. Bu duruma dur demeniz lazım beni oldukça rahatsız ediyor. çoçuk gibi davranışlar sergiliyor. ne sustan nede durdan anlıyor.. utanmasa beni kimse banlayamaz diycek.. Şahsin da yorumunu silmeniz dileklerimle.. saldırgan ve forum huzuruna zarar veren eylemler yaptıgı açıkça ortadadır. Normal biri yazmış olsa okey ama kişi bütün konularıma aynısını yapıyor saldırgan eylemler içerisinde bulundugu açıktır.
yoo ciddi şekilde sordum sen böyle cevapladın utanmadan üste çıkmaya çalışıyorsun sebepleriyle anlatabilirdin. ayrıca kurallara karşı davranmadığım takdirde KİMSE BENİ BANLAYAMAZ. forum kuralları ortada yaptıklarım ortada. kurallara aykırı davranmıyorsam banlanmayı haketmiyorumdur.

yoo ciddi şekilde sordum sen böyle cevapladın utanmadan üste çıkmaya çalışıyorsun sebepleriyle anlatabilirdin. ayrıca kurallara karşı davranmadığım takdirde KİMSE BENİ BANLAYAMAZ. forum kuralları ortada yaptıklarım ortada. kurallara aykırı davranmıyorsam banlanmayı haketmiyorumdur.
ya sus cevap verme lütfen ya allahı bile dalgana alet ettin yorumlar silinmemiş olsa herkes görürdü. lütfen konumla daha fazla ilgilenme ve işine bak. Allah korkun olsun biraz.. sen kuralları zaten ihlal ettin edeceğin kadar ceza alman gerek oldugunu düşünüyorum. Gerekli raporlamaları sagladım adminler inceler gereğini yapar. bu nedir diğer konuda da ziya filan diyon degişik degişik konuşmalar sokak arkadaşın mıyım ben senin haddini bil bu ne samimiyetsizlik..

@SemihSEL Forumdan ayrılmıştır. Ayrılması Nedeniyle ve Vekil olarak kendisinin isteği üzerine yazmaktayım konuyu kilitleyip kapatabilir misiniz ? tşk ederim.

Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.
Geri